Neler Yeni

İnceleme GameTech Kasalar Hakkındaki Ön Yargılarınızı Kırın!

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,643
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
Evet kasalarda fiyatlarına göre gayet güzeller.
500-600 TL'den az bütçeniz varsa PSU olmamak şartıyla bakılabilir.

caglaracikmese

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Okudum da plug load solutions'da görünce bi tık güvenilir geldi sanki. Sonuçta 80+ sertifikası doğrulanmış (galiba).
80+ güvenilir demek değil, doğrulanmış olabilir ama ben GameTech markasının, bazı kasalarını tercih ederim. Bu benim fikrim, kasaları dışında PSU'larını tercih etmem.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet kasalarda fiyatlarına göre gayet güzeller.
500-600 TL'den az bütçeniz varsa PSU olmamak şartıyla bakılabilir.
Baltazar, dikkat ettiysen ya da konuyu tam okuduysan PSU' suz alımlarda üzmeyecek bir kasa dedim.
Biraz önce seninle gereksiz yere tartıştık, Frisby önerdiğimi sandığınızda cidden deli oldum.
GameTech'in sadece kasalarını tercih ederim, PSU'larını asla! Aa bu PSU'nun C4 olduğuna dair bir kanıt da yok, Rampage gibi.

Ekler

• aa.PNG
    aa.PNG
    73 KB · Hit: 46

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,643
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
Baltazar, dikkat ettiysen ya da konuyu tam okuduysan PSU' suz alımlarda üzmeyecek bir kasa dedim.
Biraz önce seninle gereksiz yere tartıştık, Frisby önerdiğimi sandığınızda cidden deli oldum.
GameTech'in sadece kasalarını tercih ederim, PSU'larını asla!
Tasdik ettim sadece?

Tasdik ettim sadece?
Neden boş yere kalp kırayım hocam size katıldığımı belirttim sadece sakin olun bence.

caglaracikmese

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Tasdik ettim sadece?

Neden boş yere kalp kırayım hocam size katıldığımı belirttim sadece sakin olun bence.
Doğrudur, kalbim kırılmadı ama sadece nedense sinir oldum, konu hit aldı bayağı bi'.
Sonradan bu eleman Frisby PSU öneriyor demesinler diye sinir oldum. Sıkıntı yok, bende sert çıkıştıysam, kusura bakma.

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,643
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
Doğrudur, kalbim kırılmadı ama sadece nedense sinir oldum, konu hit aldı bayağı bi'.
Sonradan bu eleman Frisby PSU öneriyor demesinler diye sinir oldum. Sıkıntı yok, bende sert çıkıştıysam, kusura bakma.
O anlamda demedim ama rampage, frisby, platoon gibi markalar c4 dememiz lazım evet ucuzlar ama ucuz etin yahnisi durumu oluşuyor.

Siz ucuz diye sistemin kalbini ucuz alırsanız yarın patlamaz sonraki gün yanmaz ya 3.gün patlarsa ne olacak? Bunları da düşünmek lazım. O nedenle biraz bende sert çıktım. Sıkıntı yok sende kusura bakma.

kanibaba

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mustafa
Evet, çoğumuzun kötü dediği kasa markası olan GameTech hakkında konuşacağız.
1-GameTech’ de çalışmıyorum.
2-GameTech bana sponsor değil.
3-İmzamdaki sistem, GameTech Zeus adlı kasaya kurulu.

GameTech hakkındaki olumsuz yorumlar:
-Çöp plastik kokuyor.
-Malzeme kalitesi kötü
-Görüntüsüne aldanmayın
-Para vermeye değmez
-PSU’ ları C4

Benim görüşlerim:

PSU’ larına asla güvenmem ama kasaları için aynı şeyi söyleyemem.
Kasanın görüntüsü on numara.
Malzeme kalitesi kötü değil, çoğu yeri metal sadece ön kapak tarafı ve ayakları plastik.
Plastik kısım az olduğundan dolayı, öyle plastik kokusu falan da yok.
Para vermeye değer ama, her modeli alınmayabilir.
Garantileri ise 2 sene ve GameTech Türkiye resmi distribütör garantili.

Benim kullandığım model ZEUS ARGB 6X120MM
İlk fotoğrafta görebilirsiniz.
Ön ve yan tarafları tamperli cam, 6 tane kumanda ile her özelliğini kontrol edebileceğiniz sessiz fanlar var ve bu fanların max hızı 1400 RPM. RGB şeritleri ise mükemmel ve gece download benzeri bir şey yapılacaksa ışıkları kapatılabiliyor.

Yaşadığım tek sorun:

Ben alırken, Velar RGB (son resimdeki) gibi bir model yoktu. Benim kasam ile Velar arasındaki tek fark, veların önü mesh. Geri kalanlar birebir aynı. Benim kasamın önü cam olduğu için işlemcim çok yüksek sıcaklıklara çıkıyordu ve bu beni birazcık üzüyordu. Bunun sebebi sadece kasa değil benim OC denemem de bu işe dahil.
Buna ise şöyle bir çözüm buldum. 2. fotoğrafta gözüktüğü gibi, bir arkadaş özel tasarım, delikli bir pleksi cam kesmiş ve satışa sunmuş. Bunu satın aldım ve kasamın fanları birden klima gibi üflemeye başladı. Tüm ısı sorunu ortadan kalktı. Ben direkt GameTech’ in mesh bir kasasını alabilirdim ama bu sefer 6 fan değil, 4 fana sahip olurdum ve bu fanlar rainbow olurdu. Sebebi ise, ben bu kasayı alırken Velar RGB gibi bir model piyasada yoktu. Ben ise hem ARGB, hem 6 fan, hemde tamperli cama sahip bir kasa alıp, küçük bir modifikasyon yaptım. Eğer bu modifikasyonu yapmayacaksanız bu modeli almayın! Modifikasyon yapacaksanız da artık almanıza gerek yok, çünkü Velar RGB benim kasam ile aynı özelliklere sahip ve mesh. Sadece benimkinin tasarımı belki daha iyi olabilir ama uğraşmak istemiyorsanız Velar RGB alabilirsiniz.
Hiç bir şekilde ön yargı ile yaklaşmayın. Fiyatına göre gayet iyi kasalar. PSU’suz tercihlerinizde sizi asla üzmeyecektir merak etmeyin.

Ek olarak daha ucuz modelleri de var, Colder, Redline gibi. Bu kasalar da gayet iyi. Kısacası GameTech sandığınız gibi kötü bir marka değil. Aynı “Dark” gibi ucuz ve güzel kasalar üreten bir marka.
Bu inceleme bu kadardı. Görüşmek üzere, iyi forumlar.
"2. fotoğrafta gözüktüğü gibi, bir arkadaş özel tasarım, delikli bir pleksi cam kesmiş ve satışa sunmuş."

Hocam bana tam olarak bu lazım link verme şansınız var mı ya da arkadaşa ulaşma şansımız.

haktanugur3

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,537
İsim
Ahmet Haktan Uğur
Instagram
haktanugur3
Steam
haktanugur3
Twitter
haktanugur3
Discord
haktanugur3
Reddit
haktanugur3
Ürün markaya göre değil modele göre alınır. Bu forumu da bu tür incelemeleri rahat rahat yapın üzerine tartışın diye kurduk zaten. Daha ürüne modele bakmadan ön yargı oluşsada "çöp, C4, alınmaz, berbat" gibi direkt modeli pisliyen asalak kafalar çok şükür bu forumda çok çok nadir var. İnceleme için teşekkürler.
Abi Rampage Atom bobası değil mi?

caglaracikmese

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
"2. fotoğrafta gözüktüğü gibi, bir arkadaş özel tasarım, delikli bir pleksi cam kesmiş ve satışa sunmuş."

Hocam bana tam olarak bu lazım link verme şansınız var mı ya da arkadaşa ulaşma şansımız.
N11’den almıştım. Şu an ürün yayından kaldırılmış.
Ecem Bilgisayar diye bir sitede var. İsterseniz alın.

kanibaba

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mustafa
N11’den almıştım. Şu an ürün yayından kaldırılmış.
Ecem Bilgisayar diye bir sitede var. İsterseniz alın.
teşekkür ederim hocam sağolun bilgiler ve inceleme için çok teşekkürler. Gamepower Wraith kasada aynı soruna sahibim ısınma yapıyor çözüm için tam olarak aradığım ürün

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,380
Üyeler
149,719
Son üye
Yusuf_ozdmr19
Top Bottom