Neler Yeni

Çözüldü✓ Gami̇ng Laptop Tavsiyeleri

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Erkan
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Bütçe
16000
Arkadaşlar story oyunlari oynayan birisiyim rdr 2 tarzi valorant vs. Duzgun bi laptop ariyorum 2.el bile olur casper ve lenovo haricinde önerebileceginiz gaming laptop var mi? tavsiyelerinizi bekliyorum simdiden tesekkurler. Butce max 16

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Erkan
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Ömer Durmuş
Arkadaşlar story oyunlari oynayan birisiyim rdr 2 tarzi valorant vs. Duzgun bi laptop ariyorum 2.el bile olur casper ve lenovo haricinde önerebileceginiz gaming laptop var mi? tavsiyelerinizi bekliyorum simdiden tesekkurler. Butce max 16
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bütçene en uygun laptop bu donanım arşivi zaten video yayinlamisti onuda izleyebilirsiniz ayrica ustteki arkadaşin önerdiği modele gore 8gb ram ve 256 gb daha fazla bu yüzden ileride yukseltmeklede ugrasmazsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Erkan
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bütçene en uygun laptop bu donanım arşivi zaten video yayinlamisti onuda izleyebilirsiniz ayrica ustteki arkadaşin önerdiği modele gore 8gb ram ve 256 gb daha fazla bu yüzden ileride yukseltmeklede ugrasmazsiniz
Cok sagol eywallah önerin icin asusun tuf serisi olan pcyi aldim link birakiyorum https://ty.gl/16bbo0xcyv

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,387
Üyeler
157,064
Son üye
enr244sr
Top Bottom