Neler Yeni

Gamin gen rezaleti gt2 sistem için

Wrostie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Necati Boyat
Öncelikle merhaba arkadaşlar, donanım arşivi gt 2 sistem yayınlandıgı an aldım ve yaklaşık 1 hafta sonra kargom ulaştı kargoda bi sorun yoktu ve koşesi çok hafif bükülmüştü sonrasın da sorun olmaz dedim aldım kutuyu açtıgım çok çok hafif ekran kartı kutusunun zarar gördüğünü gördüm tabii ki en baştan sona video kaydı aldım bunları. Ardından ekran kartını açtıgımda ilk defa sistem aldıgımdan ekran kartında ufak çizik için yapışkanlar bulunmuyordu (yani tamperli camda olan şeffaf naylon gibi). Herneyse ben bilgisayarı taktım kurdum ve aldıgımdan beri kullanıyorum. Sorun şu ben az önce bir yerden gördüm ve ekran kartının üstünde özel koruma jeletin var ( poşeti değil ). Ve içime şüphe düştü kutu açılımlarını herşeyi izledim. Herkesde bulunuyordu. Daha sonra kendi videomu izledim ve bulunmuyordu. Bir yerden gamin genin kullanılmış ürün yada teshir ürün yani kullanıcının iade ettiği ürün bilgisini duymustum inanmamıştım fakat şuan tamamiyle inanıyorum ve herkesi burdan uyarıyorum aldıgınızda herşeyi herşeyine dikakt edin. Burda benim hatam bilgisizlik tecrübesizlik oldu ama satıcının insaniyeti olan bir konu bu aslında. Hepinize hayırlı günler iyi oyunlar dilerim...

Hurly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Kerem Yıldız
Bro test ediyolar ya onları açıyolar haliyle. Bende gaming.genden aldım. Ekran kartının jelatini sökülmüştü kenarında ufak parçası kalmış sadece onu ben çıkardım

Knispel

80+ Bronze
Bro test ediyolar ya onları açıyolar haliyle. Bende gaming.genden aldım. Ekran kartının jelatini sökülmüştü kenarında ufak parçası kalmış sadece onu ben çıkardım
Test için jelatin sökülmez böyle bir şey yapılmışsa bildiğin suç bu. Paketinden jelatinine kadar kullanıcının açması gerekiyor.

Wrostie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Necati Boyat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Allah ıslah etsallah
Allah daha beterini çıkartsın öyle bişey yaptılarsa gerçekten
Mesaj otomatik birleştirildi:

Test için jelatin sökülmez böyle bir şey yapılmışsa bildiğin suç bu. Paketinden jelatinine kadar kullanıcının açması gerekiyor.
Haklısın dostum çünkü jeletin sökülmeden yapılabilen işlem bunlar jeletin sökümü heryerde kullanıcıya bırakılıyor diye biliyorum

EmreErkanAydın

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
645
İsim
Emre Erkan Aydın
Ben de gaming gen den pc aldım benim ekran kartında jelatinler duruyordu seninkinde sıkıntı olabilir belki

Tsubaran

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Baran
Gaming gen pişmanlıktır hocam forumda yüzlerce konu var okuyun. Sadece benim 50 mesajım vardır denk gelince dikkate alın artık.

hsnztrk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Hasan Öztürk
Dostum hangi jelatin sökülmüş? Videolar ile kendi kartının farkı ne?

Adamlar parçaları monte ediyorlar, windows kuruyorlar, sürücüleri kuruyorlar, sonra da kullanıcıya gönderiyorlar. Tabii ki jelatinleri sökecekler. Ekran kartının üstünde sisteme takılı iken jelatin mi olur? Elektroniğin doğasına aykırı.

Bazısına gelen kasadaki ekran kartında jelatin varmış eee o da o sırada monte edenin gözden kaçırması. Bir sürü farklı adam monte ediyor. Bazısı düzgün, simetrik çalışır. Bazısı da çok sallamaz. Hee dikkat etmeli midir? Evet.

Ben burda neye takıldığınızı anlamıyorum.

Vaat etmeyi gönderdikleri parçalar gelmiş mi? Evet.

Sistem sorunsuz çalışıyor mu? Evet.

Sistemle beraber kutuları gelmiş mi? Evet.

Kullanılmış ekran kartı komplo teorisini örneğin asus sitesinden kutunun üstündeki seri numarası kontrolü yapılarak kontrol edip yine kartın üstünden de fiziksel olarak kontrol ederek boşa çıkarmak mümkün mü? Evet.

Ee o zaman? Hayır firma da umrumda değil de sorun ne abi? Sorunu söyleyin. İnsanlar böyle şeyleri ciddiye alıyor. Sonra gerekli, gereksiz bin tane manasız yorum.

Jelatin varmış da yokmuş. Asus tarafından bizzat oluşturulmuş sistem için çıkma ekran kartı kullanılmışmış. Abicim evham yapılacak yer var yapılmayacak yer var.

Keyifle kullanmana bak, böyle şeylere takılma.

Wrostie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Necati Boyat
Gaming gen pişmanlıktır hocam forumda yüzlerce konu var okuyun. Sadece benim 50 mesajım vardır denk gelince dikkate alın artık.
Sağolsunlar güvenimi tamamen kaybettirdiler zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum hangi jelatin sökülmüş? Videolar ile kendi kartının farkı ne?

Adamlar parçaları monte ediyorlar, windows kuruyorlar, sürücüleri kuruyorlar, sonra da kullanıcıya gönderiyorlar. Tabii ki jelatinleri sökecekler. Ekran kartının üstünde sisteme takılı iken jelatin mi olur? Elektroniğin doğasına aykırı.

Bazısına gelen kasadaki ekran kartında jelatin varmış eee o da o sırada monte edenin gözden kaçırması. Bir sürü farklı adam monte ediyor. Bazısı düzgün, simetrik çalışır. Bazısı da çok sallamaz. Hee dikkat etmeli midir? Evet.

Ben burda neye takıldığınızı anlamıyorum.

Vaat etmeyi gönderdikleri parçalar gelmiş mi? Evet.

Sistem sorunsuz çalışıyor mu? Evet.

Sistemle beraber kutuları gelmiş mi? Evet.

Kullanılmış ekran kartı komplo teorisini örneğin asus sitesinden kutunun üstündeki seri numarası kontrolü yapılarak kontrol edip yine kartın üstünden de fiziksel olarak kontrol ederek boşa çıkarmak mümkün mü? Evet.

Ee o zaman? Hayır firma da umrumda değil de sorun ne abi? Sorunu söyleyin. İnsanlar böyle şeyleri ciddiye alıyor. Sonra gerekli, gereksiz bin tane manasız yorum.

Jelatin varmış da yokmuş. Asus tarafından bizzat oluşturulmuş sistem için çıkma ekran kartı kullanılmışmış. Abicim evham yapılacak yer var yapılmayacak yer var.

Keyifle kullanmana bak, böyle şeylere takılma.
Dostum sorun şu bu kimlere sorarsam gaming gen den alan bütün arkadaşlarıma gittiğinde jelatini var ve kullanılmış bir ürünü sende bende alıp kullanmak istemem herkes ister 0 sipariş ürünün olmasını. Ben kesin yaptılar demiyordum fakat kime sorsam jeletinle gönderildi diyor bir tek bende yaşandı bu sorun sanırım şuana dek birde bikaç kişide farklı ürünlerde.

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,592
İsim
Yavuz
Yav arkadaş ne kadar abartmayı seviyorsunuz?

Belkide iade ürünü ama jelatini açılmadı nerden bileceksiniz iade ürünü olduğunu?

Bu kadar kafaya takmayın artık.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,235
İsim
Burak Karadağ
Ne gaming.gen miş arkadaş herkes şikayetçi oluyor bu firmadan. İllallah ettirmiş

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,238
Üyeler
146,668
Son üye
masxar
Top Bottom