Neler Yeni

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș

kaptanrot

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Burak T.
Bugünde 1 TL ye sakızlık ürün satılırmı acaba ? 🙃
İnşallah olmazda sağlıklı bir şekilde siteye girip işimize yarar 2 -3 parça bişey alıp insan gibi çıkarız, geçen leş bir kulaklığı 15 tl ye alacaklar diye sitenin trafiğini yeni delhi trafiğine çevirdiler, monitör ekran kartı gibi ana ürünleri alacak biz gibileri küstürdüler,
1 tl ye ürün alacaklar için istanbul ankara gibi büyük şehirlerde merkezi bir yerde yarışmalar ve şenlikler duzenlesinler buraya katılan yarışmacılar özel yeteneklerini kullanarak kategorilere ayrılsın mesela klavyede f5 tuşuna saniyede en çok kaç kez basabilen? veya en erken web uzerinden sipariş geçebilen, ne biliyim site çöktüğü halde sabırla en uzun süre dayanıp sonunda ürünü alabilen gibi gibi...

Deadpool

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
291
İsim
Adil Canbulat

loverboy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Joseph ss
Bugün 1 tl ürün olsaydı instagramdan hikaye atarlardı. Belki ilerleyen saatlerde atarlar ama zannetmiyorum.

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,742
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
İnşallah olmazda sağlıklı bir şekilde siteye girip işimize yarar 2 -3 parça bişey alıp insan gibi çıkarız, geçen leş bir kulaklığı 15 TL ye alacaklar diye sitenin trafiğini yeni delhi trafiğine çevirdiler, monitör ekran kartı gibi ana ürünleri alacak biz gibileri küstürdüler,
1 TL ye ürün alacaklar için istanbul ankara gibi büyük şehirlerde merkezi bir yerde yarışmalar ve şenlikler duzenlesinler buraya katılan yarışmacılar özel yeteneklerini kullanarak kategorilere ayrılsın mesela klavyede f5 tuşuna saniyede en çok kaç kez basabilen? veya en erken web uzerinden sipariş geçebilen, ne biliyim site çöktüğü halde sabırla en uzun süre dayanıp sonunda ürünü alabilen gibi gibi...
Ben sahibi olsaydım , bilgi yarışması vb. yapardım karşılığında verirdim. 1TL yi siteyi mahvetmektense.

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,793
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Ben sahibi olsaydım , bilgi yarışması vb. yapardım karşılığında verirdim. 1TL yi siteyi mahvetmektense.
Olay kime verip vermeyeceği değil ki, yoğun trafikten dolayı sitenin çökmesi.
Bilgi yarışması olsa da çökecek olmasa da😀

Ukhai

80+ Bronze

Heath Ledger

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,626
İsim
Heath Ledger

Ukhai

80+ Bronze

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,742
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Muhtemelen haftanın ürünü klavye 249TL olur [James Donkey markalı olacaksa] --TAHMİN

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,958
İsim
tümen dağ
Arkadaslar ram lazimda ram indirime giriyor mu

Top Bottom