Neler Yeni

GAMİNG GEN DEN ALDIĞIM SİSTEMİ SERVİSE GÖNDERDİM AMA

YunusEmre/07

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Yunus Emre Kaplan
Arkadaşlar selamlar i5 12400f rtx 3070 16gb ram 1tb SSD sistem almıştım oyunlarda kasma ve donmadan dolayı gaming gen tr servisine gönderdim 9 Haziran da sistem oraya vardı merak ettiğim için bugün aradım sistemi size ulaştırmak için kargoya verildi diye söylendi bana herhangi bir bildirim gelmedi sorunum düzeldi mi diye müşteri hizmetlerine sordum
sorun giderildi olarak görüyorum herhangi bir sorun yok muş dediler
stema hesabıma baktım GTA 5 e girilip oynanmış bende kağıda yazmıştım GTA 5 yüklü test edin şeklinde yazı yazmıştım sistem bana 16 Haziran cuma günü ulaşacak ama kafamdaki soru şu bana neden haber verilmedi sorunum gerçekten çözüldü mü müşteri hizmetleri eğer hâlâ sorun yaşarsınız tekrar gönderin inceleriz dediler gaming gen tr güvenilir mi yanıt verirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler

ozemheri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,293
İsim
Selçuk Aslan
Arkadaşlar selamlar i5 12400f rtx 3070 16gb ram 1tb SSD sistem almıştım oyunlarda kasma ve donmadan dolayı gaming gen tr servisine gönderdim 9 Haziran da sistem oraya vardı merak ettiğim için bugün aradım sistemi size ulaştırmak için kargoya verildi diye söylendi bana herhangi bir bildirim gelmedi sorunum düzeldi mi diye müşteri hizmetlerine sordum
sorun giderildi olarak görüyorum herhangi bir sorun yok muş dediler
stema hesabıma baktım GTA 5 e girilip oynanmış bende kağıda yazmıştım GTA 5 yüklü test edin şeklinde yazı yazmıştım sistem bana 16 Haziran cuma günü ulaşacak ama kafamdaki soru şu bana neden haber verilmedi sorunum gerçekten çözüldü mü müşteri hizmetleri eğer hâlâ sorun yaşarsınız tekrar gönderin inceleriz dediler gaming gen tr güvenilir mi yanıt verirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler
Muhtemelen sorun duzelmemistir, eski sistemim defalarca gitti bakmıyorlar ilgilenmiyorlar.

CanR6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Kenan C.
Steam
canr6
Şimdi kasma donma derken bunun bir çok sebebi var MSI Afterburner yükleyip oyun içi sıcaklıklara vs bakın neyden dolayı kasma yapıyor inceleyelim.

YunusEmre/07

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Yunus Emre Kaplan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

ozemheri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,293
İsim
Selçuk Aslan
En son ne oldu peki
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam enen son ne oldu yanıtlarsanız sevinirim
En son uzun uğraşlar sonucu iade ettim sistemi daha sonra 3070 sistem aldım Allah'tan bir sorun çıkmadı çıksa yine yanmıştık.

YunusEmre/07

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Yunus Emre Kaplan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
En son uzun uğraşlar sonucu iade ettim sistemi daha sonra 3070 sistem aldım Allah'tan bir sorun çıkmadı çıksa yine yanmıştık.
Aynı yerden mi aldınız ürünüm şuan kargoda bana gelecek müşteri hizmetlerini şuan tekrar aramam işe yarar mı anlamıyorum oyuna girilip oynanmış sorun yok diyorlar bende kasıyordu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sizin tam olarak sorun neydi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,833
Üyeler
140,706
Son üye
Kayra Işık
Top Bottom