Neler Yeni

Gaming Gen iade yapmıyor

iFaro_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Faris
gaming genden yaklasık 1 bucuk hafta önce pc aldım pazartesi aksamı alıp salı sabahı iptal ettim ve hala para iadesi yapmıyorlar
aradım dün yanlıslık yapmıslar dediler biz sizi arıycaz dediler ve aramadılar ben aradım sonra iade ettik dediler ama ne referans numarsı vermediler e posta atmadılar bankamı aradım gene her hangi bir iade beklememektedir diyorlar abi cıldırcam 2o ocak günü banka parayı istiyor ama para ortada yok

Mertmax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,108
İsim
Mert Enes Deniz
İlgilendiği Kategoriler
Playstation,Racing,Pc toplama
gaming genden yaklasık 1 bucuk hafta önce pc aldım pazartesi aksamı alıp salı sabahı iptal ettim ve hala para iadesi yapmıyorlar
aradım dün yanlıslık yapmıslar dediler biz sizi arıycaz dediler ve aramadılar ben aradım sonra iade ettik dediler ama ne referans numarsı vermediler e posta atmadılar bankamı aradım gene her hangi bir iade beklememektedir diyorlar abi cıldırcam 2o ocak günü banka parayı istiyor ama para ortada yok
sakin olalım önce çıldırmaya gerek yok gaming gen güvenilir bildiğim kadarıyla bir yanlışlık yapmış olabilirler fakar fark ettiğim kadarıyla foruma gaming gen hakkında yazanların sayısı fazlalaştı.

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Hocam son durum nedir iade işlemini gaming gen tarafından yapıldı diyorlarmı

Xpertronic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
İlker Palalı
Sürekli arayıp sorman lazım bu süreçte bir nevi baskı uygulaman lazım sürekli ara sor ara sor yatırması lazım eninde sonunda, bu şekilde işin çözülmüyorsa şikayet etmek en doğru karar olacaktır.

iFaro_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Faris
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam son durum nedir iade işlemini gaming gen tarafından yapıldı diyorlarmı
aradım yanlıslık var dediler sonra biz sizi arıycaz dediler fakat aramadılar ben aradım iade eetik dediler fakat isim falan sormadılar bankamı aradım beklemekte olan bir iade yoktur dedi

!ROGStrix!

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Ara şunu de sizi şikayet etmek üzere tüketici hakem heyetine gidiyorum diyin

iFaro_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Faris
Sürekli arayıp sorman lazım bu süreçte bir nevi baskı uygulaman lazım sürekli ara sor ara sor yatırması lazım eninde sonunda, bu şekilde işin çözülmüyorsa şikayet etmek en doğru karar olacaktır

a
acsalar diycemde acmıyolar 1 saatir arıyorum

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
sabah erken saatte arayın daha kolay ulaşırsınız. 9-11 arası arayın

Top Bottom