Neler Yeni

Gaming Gen Dolandırıcı Mı? (sanırım)

iFaro_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Faris
eğer bu hafta icinde bir şey olmazsa sikayet etcem ssler ve videoları aldım siteden eğer silerseler diye
dolandırıcı.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Kayra Davulcu
Beyler tam 1 hafta önce gaming gen den bir pc aldım ve ertesi gün iptal ettim yaklasık pc nin fiyatı 6200 TL di kredi kartından aldım telefon aradım bir siparişim var ve onu iptal etmek istediğimi belirttim ve onlar iptal ettiler yalnız e postama hic bir bilgi gelmedi 1 hafta içinde yatar dedi bankaya göre değişiklik gösterebilir dedi 1 hafta gecti tekrar ardım biz iptal ettik dediler ama hic bir kanıt göstermediler bankayı arayın dediler bankayı aradık suanda beklemede olan hic bir iade yok dediler ben napcamı sardım bu gün arıyorum acmıyolar 20 ocak günü banka parayı istiyor ne para var nede oratada pc napcam arkadaşlar ben babamında haberi yok bana yardım edin nasıl şikayet edebilirim lütfen
knk firma güvenilir karışıklık olmuş olabilir firmayla tekrar iletişime geçmeni tavsiye ederim

iFaro_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Faris
İyi bari ailenin haberi varmış birdaha ara nasıl olsa o para kesildi kart dokümanları çıkar illa ki alırsın parayı.
işte onlar hakkında bilgim olsa 8 gün sonra bankaya para ödemek zorunda kalmak istemiyorum

Mertmax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,108
İsim
Mert Enes Deniz
İlgilendiği Kategoriler
Playstation,Racing,Pc toplama

iFaro_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Faris

Zırto

80+ Bronze
Bende inventusdan sistem aldım geri iade yyapmaya korktum çok şikayyet edenler var bu konuda param gelmiyor diyorlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Kayra Davulcu
acmıyorlar işte sıkıntı orda
Mesaj otomatik birleştirildi:

ortada pc yok niye ödeyimki parayı hakkımı arıycam sonuna kadar
bende gaming gen den pc toplamayı düşünüyordum iptal etme durumu yok pc yi göndersinler yeter de şimdi içime kurt düştü

iFaro_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Faris
s

Şiparisi iptal etmisin adam babanın oğlu değil ya bedavaya pc mi vericek iptal etmeseydin 3-4 taksit yapabiliyodun dedim orda.
işte iptal ettim ama ortada para yok 1 haftadır az para değilki

Top Bottom