Neler Yeni

Çözüldü✓ Gaming gen tr servis rezaleti

Tsubaran

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Baran
Rezalet bir servis. Rezalet bir site. Almayın aldırmayın..

Trekker

80+

Ekler

• Screenshot_20220904-212458_Instagram.png
    Screenshot_20220904-212458_Instagram.png
    145.7 KB · Hit: 91

Trekker

80+
Knk ben de simdi garantiye yollayacam pc yi para odedin mi? Tamir icin yardim edersen sevinirim
Hocam ben konuştuk anlaştık dedim ama aslında olay öyle olmadı bu anakart tamiri için benden 400 lira gibi bir ücret istediler Tabii önceden 300 liraydı Ama tabi artınca Biz de maalesef mecbur ödemek zorunda kaldık adamların 300 ya da 400 lira için yaptırdıkları çektirdikleri şeye bak ya

Son düzenleme:

aLpegeTAP

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Egemen Yaren
Neyse konuştuk anlaştık mevzu çözüldü sizide yorduysam kusura bakmayın

Hocam ben konuştuk anlaştık dedim ama aslında olay öyle olmadı bu anakart tabiri için benden 400 lira gibi bir ücret istediler Tabii önceden 300 liraydı Ama tabi artınca Biz de maalesef mecbur ödemek zorunda kaldık adamların 300 ya da 400 lira için yaptırdıkları çektirdikleri şeye bak ya
Knk bende de pcyi aciyorum t dk sonra donuyor kitleniyor bir daha acilmiyor sebebi ne olabilir para cikartirlar mi bana zaten zar zor aldim pcyi

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,328
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
Knk ben de simdi garantiye yollayacam pc yi para odedin mi? Tamir icin yardim edersen sevinirim
Direk servis neresiyse oraya yolla. gaming gene yollayınca 1 hafta bekletip yolluyorlar servise. rezil kepaze firma 2 ay sonra yolladı benim kasamı. sana tavsiyem hergün ara hergün mail at darla adamları.

Trekker

80+
Knk bende de pcyi aciyorum t dk sonra donuyor kitleniyor bir daha acilmiyor sebebi ne olabilir para cikartirlar mi bana zaten zar zor aldim pcyi
Hocam Yüksek ihtimalle O bilgisayar sorunlu ama sebebini tam olarak bilmiyorum bence BIOS güncellemesi yapın olmadı bilgisayara birkaç kere format atın O da düzeltmezse artık para iadesi talep edersiniz Çünkü bilgisayarınız sorunlu gibi görünüyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Direk servis neresiyse oraya yolla. gaming gene yollayınca 1 hafta bekletip yolluyorlar servise. rezil kepaze firma 2 ay sonra yolladı benim kasamı. sana tavsiyem hergün ara hergün mail at darla adamları.
Hocam ama adam diyor ki ben bilgisayarı açtığım zaman donuyor ve kapanıyor ve bir daha Bilgisayar açılmıyor diyor

He tabii Gaming gen tr'nin serveti Rezalet orasını kabul ediyorum ama bence o adam evde çözmeye çalışsın o işi olmazsa direkt para iadesi istesin Çünkü sıkıntılı bir durum bu

aLpegeTAP

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Egemen Yaren
Hocam Yüksek ihtimalle O bilgisayar sorunlu ama sebebini tam olarak bilmiyorum bence BIOS güncellemesi yapın olmadı bilgisayara birkaç kere format atın O da düzeltmezse artık para iadesi talep edersiniz Çünkü bilgisayarınız sorunlu gibi görünüyor

Hocam ama adam diyor ki ben bilgisayarı açtığım zaman donuyor ve kapanıyor ve bir daha Bilgisayar açılmıyor diyor

He tabii Gaming gen tr'nin serveti Rezalet orasını kabul ediyorum ama bence o adam evde çözmeye çalışsın o işi olmazsa direkt para iadesi istesin Çünkü sıkıntılı bir durum bu
Knk garantisi bu kadar sıkıntı ise para iadesi nasil alayim bu adamlardan?

Trekker

80+

aLpegeTAP

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Egemen Yaren
Kanka eğer 14 günü geçmediyse para iadesi alabiliyorsun öyle bir hakkın var yani

Olmadı garantiye gönderin ya tamir ya da para iadesi isteyin
Knk pc 4 ay oldu alali

godanan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
Burak
Para ödeyerek çözdüysen bu sorun çözülmüş değildir. Gaming gen den artık alışveriş yapmayacağım. Bilgisayar almayı düşünüyordum hatta pc sepetteydi hemen vazgeçiyorum

Top Bottom