Neler Yeni

Gaming Gen Dolandırıcı Mı? (sanırım)

Prof ESL

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Harbi babandan annenden habersiz yaptı isen başına ne gelse mustehak sana acımam da belki annen baban ne zorluklarla kazanıyor parayı ona acırım.
Sana mı kaldı belki zengin boş konuşma müstehaklık ile alakası yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Harbi babandan annenden habersiz yaptı isen başına ne gelse mustehak sana acımam da belki annen baban ne zorluklarla kazanıyor parayı ona acırım.
Belki zengin ?????? fakir edebiyatı yapma.

Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Mustafa Akın
Ne dolandırıcılığı klavye sipariş ettim bugün geldi

Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Mustafa Akın
iban numarası verdiniz mi peki?

Phenoma

80+ Silver
Beyler tam 1 hafta önce gaming gen den bir pc aldım ve ertesi gün iptal ettim yaklasık pc nin fiyatı 6200 TL di kredi kartından aldım telefon aradım bir siparişim var ve onu iptal etmek istediğimi belirttim ve onlar iptal ettiler yalnız e postama hic bir bilgi gelmedi 1 hafta içinde yatar dedi bankaya göre değişiklik gösterebilir dedi 1 hafta gecti tekrar ardım biz iptal ettik dediler ama hic bir kanıt göstermediler bankayı arayın dediler bankayı aradık suanda beklemede olan hic bir iade yok dediler ben napcamı sardım bu gün arıyorum acmıyolar 20 ocak günü banka parayı istiyor ne para var nede oratada pc napcam arkadaşlar ben babamında haberi yok bana yardım edin nasıl şikayet edebilirim lütfen
Tabii ki değiller ama yaşadığınız durum kötü.
Babana haber vermemen daha kötü.

iFaro_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Faris
hangi bankaya iade istedin bir de 3-4 gün daha bekle sonra tüketici hakem heyetine başvur elinde aldına dair belge var mı ?
e postamda da var bankanın gecmişinde var hatta sipariş numaram var

Top Bottom