Neler Yeni

Gaming gen ödeme sorunu

FerhatKa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Ferhat Karalar
Gaming gen den hazır sistemi özelleştirip satın alacağım ödeme aşamasında bilgileri girdikten sonra telefona gelen onayı da onaylıyorum siteye dönünce beyaz bir ekran geliyor siparişlerim kısmına bakınca da beklemede diyor kartdan da para çekilmiyor 15 dk önce verdiğim sipariş iptal oldu birdaha denedim hala beklemede diyor neden oluyor acaba yardım eder misiniz ?

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Gaming gen den hazır sistemi özelleştirip satın alacağım ödeme aşamasında bilgileri girdikten sonra telefona gelen onayı da onaylıyorum siteye dönünce beyaz bir ekran geliyor siparişlerim kısmına bakınca da beklemede diyor kartdan da para çekilmiyor 15 dk önce verdiğim sipariş iptal oldu birdaha denedim hala beklemede diyor neden oluyor acaba yardım eder misiniz ?
Kaspersky tarzı virüs programı kurulu mu ?

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Kurulu ama telefondan da denedim internete sorun vardır diye mobil veriyi açtım ama aynı durum değişmedi
Ondan sordum bende de kaspersky açık iken güvenli ödeme sayfasından yapıyor hata veriyor sürekli. Kapayıp öyle yapıyorum

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
270
İsim
Mirhan Yalçın
Aynı sorun bendede vardı benim kartın online ödeme sınırı varmış alacağım sistemde bu fiyatın üstündeydi kartın limitini artırıp aldım

FerhatKa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Ferhat Karalar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynı sorun bendede vardı benim kartın online ödeme sınırı varmış alacağım sistemde bu fiyatın üstündeydi kartın limitini artırıp aldım
Dün kart limitini 100 bin tl yaptım

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Ahmet Melih Alemdar

KemiksizV

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
fatih yılmaz
bende az önce sistem ayarladım. ödeme ekranına geldim onay kodu felan geldi girdim. lakin karttan para çekmiyor beyaz ekranda kalıyor. banka limitin var diyo. gaming gen tr başka tarayıcıdan dene çerezleri temizle felan dedi herşeyi yaptım olmuyor. bu bir işaret mi yoksa fazla denememem mi gerekiyor :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Süleyman Çakır
halkbank paraf kart mi

FerhatKa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Ferhat Karalar
bende az önce sistem ayarladım. ödeme ekranına geldim onay kodu felan geldi girdim. lakin karttan para çekmiyor beyaz ekranda kalıyor. banka limitin var diyo. gaming gen tr başka tarayıcıdan dene çerezleri temizle felan dedi herşeyi yaptım olmuyor. bu bir işaret mi yoksa fazla denememem mi gerekiyor :)
hocam ben de öyle düşündüm acaba bir işaret mi diye de almam lazım sistemi yoksa başka zaman alamam gibime geliyor
siz ne alıyorsunuz ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

halkbank paraf kart mi
Yapıkredi World

KemiksizV

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
fatih yılmaz
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç