Neler Yeni

Gaming Gen Sonunda Telefonlarımı Açtı

Lexani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
Hasan Solum
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Steam
https://steamcommunity.com/id/mrlexanii/
Facebook
hasansolum22
Discord
Lexani#6194
Ben yeni mağaza açılışına özel asus dual rx 6600xt almıştım 5 gündür paket hazırlandı kısmındaydı. Bugün beni gamin gen aradı stok problemlerinde sıkıntı olduğunu özür dilediklerini iletti ve kartımın asus dual yerine asus rog strix isteyip istemediğimi söylediler. Bende seve seve kabul ettim asus rog strix rx 6600 xt yarın elime ulaşıcakmis sahsen ben çok mutlu oldum :D. Kartımı aldığım gün de 10dk sıra bekleyio konusmustum güzel ilgilenip sorunuma çözüm bulmuşlardır şahsen ben iyi olduğunu düşünüyorum.
vay mükemmel

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,361
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Oyunlar Driver Problemleri
Müşteri Hizmetleri ile ilgili bir bilgim yok ama Gaming Gen'den Kasasının Camı kırık olarak gelen bir kaç kişi vardı bu konudan şikayetçi ama her firmada oluyordur bu tarz şeyler. Kargonun hatası denilebilir
kasa kolisine kırılabilir etiketi yapıştırmadan gönderdikleri için hocam firma sıkıntılı ve dediğim gibi arıyorum ne bir geri dönüş ne açan yok direkt hat düşüyor site üzerinden canlı desteğe de yazdım geri dönüş alamadım aynı şekilde
Mesaj otomatik birleştirildi:

Müşteri Hizmetleri ile ilgili bir bilgim yok ama Gaming Gen'den Kasasının Camı kırık olarak gelen bir kaç kişi vardı bu konudan şikayetçi ama her firmada oluyordur bu tarz şeyler. Kargonun hatası denilebilir
oradan söylememin sebebi bana hızlı kargo için verdikleri söz ve öne geçirdiklerini söylemeleri büyük bir firma diye düşünerek güvendim bende

f0ze

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,953
İsim
Yasin
Ben yeni mağaza açılışına özel asus dual rx 6600xt almıştım 5 gündür paket hazırlandı kısmındaydı. Bugün beni gamin gen aradı stok problemlerinde sıkıntı olduğunu özür dilediklerini iletti ve kartımın asus dual yerine asus rog strix isteyip istemediğimi söylediler. Bende seve seve kabul ettim asus rog strix rx 6600 xt yarın elime ulaşıcakmis sahsen ben çok mutlu oldum :D. Kartımı aldığım gün de 10dk sıra bekleyio konusmustum güzel ilgilenip sorunuma çözüm bulmuşlardır şahsen ben iyi olduğunu düşünüyorum.
Dual fiyatına Rog Sitrix daha ne olsun. Hayırlı olsun. 🤣

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,977
İsim
HBE
mouse gelmediği için turnuva vs her şey yalan oldu kısacası

amazondan snowman m200 almıştım tam covidin pik yaptığı dönem 1 haftada gelmişti
Dümdüz Amazon dan alırsan öyle gelir. Prime alırsan aynı gün bile geldiği oluyor bende. Gebzeye ne kadar yakınsan o kadar hızlı :)

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,361
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Mehmet eken
Hocam il dışına vs bir yere çıkmayacaksanız beklemenizi tavsiye ederim( şahsen il dışına çıkacağım için bir konu açmış bulunmaktayım),
Belki de bu zamana kadar toplam aldıkları siparişi 2 günde tekrar almış olabilirler.. beklemek gerek işiniz yok ise ha 1 gün sonra gelmiş ha 5 gün sonra biraz empati yaparsak sonuçta mükkemmel bir indirim sundular haklarını yememek lazım.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,190
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Evet bu gün artık telefonlarım açıldı ve ortalama 15 dk lık konuşmalar sonunda kargoya verildiğini taşıma belgesinin akşam 18.30 19.00 gibi düzenleneceği söylendi fakat bildiğim kadarıyla saat 6 dan sonra mesai bitimi oluyor sms ile bana kod geleceğini söylediler ve başka yardımcı olmamı istediğiniz bir konu var mı diyerek az daha kampanyalar hakkında bilgi aldım ve kapattım bakalım ne olacak 5.günde artık sonuca ulaşırım inşallah pazartesi sipariş verenler kargosunu aldı benden sonra sipariş veren arkadaşım da dahil olmak üzere işin sinirlendiğim kısmı bu olmakla birlikte arayıp hızlı paket rica etmem ve sonrasında telefonlarımın düşmesi bu alışverişimden sonra bir daha bu siteyi tercih etmeyeceğim büyük ihtimalle
Kardeşim az bekle acelen ne illaki verilir ciddi yoğunluk var

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,361
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
hocam üstte yazdıklarımı okumamışsın bekleme durumum olsa beklerim

hala aynı şeyi söylüyorsunuz mousem bozuk turnuva için söyledim ben bu mouseyi verdiğimiz kayıt ücreti yalan oldu geri çekilmek zorunda kaldık arkadaşlarımdan bir ton laf işittim takım olarak uzun bir süredir çalışıyorduk turnuvalara bu turnuvadan kazandığımız parayla takımımızda pcsi kötü arkadaşımız var onun bilgisayarını geliştirip sürpriz yapmayı planlıyorduk
.

CarEnthusiast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
378
İsim
Akın Serhan Toğrul
Çok yoğunlar zaten , itopya mouse siparişim de hazırlanma aşamasında
Benimki kargoda diye gösteriyor da kargo firması ilk defa gördüğüm bir firma NetKargo

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,361
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
firmayı telefonla aradım ve bana kargo sürecini hızlandıracaklarına dair söz verdiler bende o yüzden güvenip iade etmekle uğraşmadım yoksa daha fazla ücret öderdim hemen gelmesi için farklı firmadan alırdım sonraki günlerde aradığımda hat düşüyordu ulaşım sağlayamadım sipariş ettiğim günden beri ilk defa bu gün ulaşabildim firmaya ve benden sonra sipariş oluşturan kişilerin siparişleri teslim edilmişken benim ürünüm daha kargoya bile verilmiyor laf etmek hakkımdır sonuna kadar haklıyım burada

Hocam il dışına vs bir yere çıkmayacaksanız beklemenizi tavsiye ederim( şahsen il dışına çıkacağım için bir konu açmış bulunmaktayım),
Belki de bu zamana kadar toplam aldıkları siparişi 2 günde tekrar almış olabilirler.. beklemek gerek işiniz yok ise ha 1 gün sonra gelmiş ha 5 gün sonra biraz empati yaparsak sonuçta mükkemmel bir indirim sundular haklarını yememek lazım.
hocam durumu mesajlarımda izah ettim bana verilen bir söz ve sonrasında telefonlarıma çıkmayan bir firma söz konusu ve hakkımız yeniyor benim dışımda 1 haftadır siparişi verip hala kargoya verilmeyenler var bir de pazartesi sipariş verip salı kargosunu alanlar var

AneX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
THEY CALL ME ANEX
Evet bu gün artık telefonlarım açıldı ve ortalama 15 dk lık konuşmalar sonunda kargoya verildiğini taşıma belgesinin akşam 18.30 19.00 gibi düzenleneceği söylendi fakat bildiğim kadarıyla saat 6 dan sonra mesai bitimi oluyor sms ile bana kod geleceğini söylediler ve başka yardımcı olmamı istediğiniz bir konu var mı diyerek az daha kampanyalar hakkında bilgi aldım ve kapattım bakalım ne olacak 5.günde artık sonuca ulaşırım inşallah pazartesi sipariş verenler kargosunu aldı benden sonra sipariş veren arkadaşım da dahil olmak üzere işin sinirlendiğim kısmı bu olmakla birlikte arayıp hızlı paket rica etmem ve sonrasında telefonlarımın düşmesi bu alışverişimden sonra bir daha bu siteyi tercih etmeyeceğim büyük ihtimalle
hocam eninde sonunda kargoya verilir çok acele etmeyin

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,361
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,190
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,241
Üyeler
154,897
Son üye