Neler Yeni

Gaming gen tr neden bukadar ucuz güvenilir mi ?

Trabzonli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Kadir bayraktar
Şu sistemi almak istiyorum ama itopya sinerji game garaj gibi sitelere baktım hepsi uçuk fiyatlarda ama gaming gen de fiyatlar çok makul .genel olarak diğer sitelere göre parçalar da hemen hemen aynı. Sizce sakıncalı bir şey olabilir mi

Ensiance

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Ege
Bir sistem orada ucuz olur bir sistem burada ucuz olur, zaten 20.000-40000 aralığına baksan topu topu 5-7 tane f/p sistem var, attığın sistem de en f/p olanlardan birisi. Gaming gen'e özel bir ucuzluk yok. Özelleştirmeleri böyle yapabilirsin.

Ekler

• 4070 40k.png
    4070 40k.png
    78 KB · Hit: 81

Trabzonli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Kadir bayraktar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alınır mı yani içim rahat bir şekilde

Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
ahmet burak kara
Çok ucuz değil. Denk getirirseniz uygun ürünleri var. Genel bir kanıya varamayız bir iki üründen.
Güvenilir bir firma.

Dutch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Hakan Yazgan
Ucuz değil ortalama aslında. Sadece bazı sitelerde absürt fiyata satıldığından ucuz gibi geliyor. İtopya falan rezalet o konuda. İncehesap itopya buralarda dalga geçer gibi fiyatlar var. Güvenilir. Attığınız sistemin aynısını aldım 2 aydır kullanıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Efekan Dry
Hocam bir çok kere hazır sistem dahil sipariş verdim. güvenilir firma temiz işçilik

Trabzonli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Kadir bayraktar
Ucuz değil ortalama aslında. Sadece bazı sitelerde absürt fiyata satıldığından ucuz gibi geliyor. İtopya falan rezalet o konuda. İncehesap itopya buralarda dalga geçer gibi fiyatlar var. Güvenilir. Attığınız sistemin aynısını aldım 2 aydır kullanıyorum
2 k monitör düşünüyorum ve genelde tom raider rdr 2 tarzi oyunları oynayacağım sistem oyunların hakkını verir mi ve sıvı soğutma flan almama gerek var mı suanlik
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bir çok kere hazır sistem dahil sipariş verdim. güvenilir firma temiz işçilik
Ben ilk defa vereceğim kargocu sisteme zarar verir mi hocam ve orayı aradım fredoos mu geliyor sistem diye hayır windows yüklüyoruz dediler bu doğru mu

Dutch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Hakan Yazgan
2 k monitör düşünüyorum ve genelde tom raider rdr 2 tarzi oyunları oynayacağım sistem oyunların hakkını verir mi ve sıvı soğutma flan almama gerek var mı suanlik

Ben ilk defa vereceğim kargocu sisteme zarar verir mi hocam ve orayı aradım fredoos mu geliyor sistem diye hayır windows yüklüyoruz dediler bu doğru mu
Kargocu zarar verir mi derken neden versin :D . Gayet güzel paketliyorlar herifler kargoyu alıp üzerinde zıplayıp arabayla üstünden geçmediği sürece bişey olmaz. Sistemi test ediyorlar yollamadan windows yüklü geliyor ama lisanslı değil. İnternetten 100 lira civarına e lisans alıp aktif edersiniz siz. Sıvı soğutma bütçe varsa alınmalı işlemci ısınıyor ama mevsim kış. Yaza kadar idare edilebilir. Bütçe çıkışmıyorsa sıvı soğutma ertelenebilir

Trabzonli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Kadir bayraktar
Kargocu zarar verir mi derken neden versin :D . Gayet güzel paketliyorlar herifler kargoyu alıp üzerinde zıplayıp arabayla üstünden geçmediği sürece bişey olmaz. Sistemi test ediyorlar yollamadan windows yüklü geliyor ama lisanslı değil. İnternetten 100 lira civarına e lisans alıp aktif edersiniz siz. Sıvı soğutma bütçe varsa alınmalı işlemci ısınıyor ama mevsim kış. Yaza kadar idare edilebilir. Bütçe çıkışmıyorsa sıvı soğutma ertelenebilir
İlk defa alacağım bukadae yüklü bir miktar verip aklıma her türlü olasılık geliyor 😄 2 3 aya sıvı soğutma alabilirim zaten . Dediğim oyunlar da sağlam performans alırım dimi hani sistemi siz aldınız ya konuya en hakim sizsinizdir diye soruyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Efekan Dry

Paketlemeyi iyi yapıyolar ve windows yüklü geliyo

Dutch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Hakan Yazgan
İlk defa alacağım bukadae yüklü bir miktar verip aklıma her türlü olasılık geliyor 😄 2 3 aya sıvı soğutma alabilirim zaten . Dediğim oyunlar da sağlam performans alırım dimi hani sistemi siz aldınız ya konuya en hakim sizsinizdir diye soruyorum
Sistem tam 2k sistemi. Tomb raider oyunlarını oynamadım ama rdr2 cyberpunk valorant cs gibi oyunlar oynadım. Rdr2 de 110-120 fps alıyorum her şey ultrada. Cyberpunk yine rt dahil her şey açık ve ultrada ortalama 100fps. Valorantta 400-450 cs2de 300-350 fps. Sistem gayet tatmin eder uzun süre götürür. Tek eksisi 12gb vram olması 4070in. Onun dışında harika sistem

Trabzonli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Kadir bayraktar
Sistem tam 2k sistemi. Tomb raider oyunlarını oynamadım ama rdr2 cyberpunk valorant cs gibi oyunlar oynadım. Rdr2 de 110-120 fps alıyorum her şey ultrada. Cyberpunk yine rt dahil her şey açık ve ultrada ortalama 100fps. Valorantta 400-450 cs2de 300-350 fps. Sistem gayet tatmin eder uzun süre götürür. Tek eksisi 12gb vram olması 4070in. Onun dışında harika sistem
Siz bu değerleri peki 2 k da mı aldınız eğer 2 k da aldı iseniz 2 k monitörün gerçekten farkı var mı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,112
Üyeler
140,771
Son üye
Emxwave
Top Bottom