Neler Yeni

Çözüldü✓ Gaming.gen.tr sıfır bilgisayar yerine bozuk-kırık-hasarlı-eksik ürün gönderiyor.

EmrahBKRC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Emrah BAKIRCI
Teşekkür ederim . Güzel mesajların için . Şenden çok daha iyi biliyorum .. Hukuk konularını . Neyin nasıl sonuçlanacağını da .

Ben seninle uğraşmam niye seninle vakit harcayayım ? O yüzden sen burada bana devam et bir şeyler yazmaya ..

Hatta şiir de yazabilirsin . Bana satırlarca küfürler hareketler de düzebilirsin .

Burası hatta bana küfür ve hakaret köşesi olsun . En iyilerini de aradan seçip seçip değerlendiririz .

Sen savcılığa ver . Ben vermeyeceğim zaten .. Uğraşamam sizinle .

Bu konuda ciddiyim bu arada .. Varsa isteyen arkadaşlar .. Bana hakaret edebilirler .. Burada hakaret ve küfür köşesi açıyorum benim için

bakalım en iyi şiiri kim yazacak :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yap seni tutan mı var Gaming Gen TR ' mi tutuyor .. Anlamadım ki .. Hani seni onca angaryaya koşan mağdur eden maddi manevi zarara uğratan seni kandıran seni ay oldu mağdur eden .. Hani şu sana onca kötülüğü yapıp da savcılığa vermediğin Gaming GEn :)

Sana yardımcı olan sana değer veren ve hakkını arayan seni bilgilendiren ben seni tutmuyorum ki ver işte (y)

Ama dediğimi sakın karıştırma .. Beni vereceksin ya .. Gaming Gen ' ideğil
23 saaatin kaldı Savcılığa...
Bye bye...

23 saaatin kaldı Savcılığa...
Bye bye...

Teşekkür ederim . Hadi iyi geceler :p

İnşallah tutuklanmazsın , Sonuçta burada delicesine hakaretler eden sensin yani !

Kamu davası olmaz ise ; Sıkıntı yok ben gene seninle uğraşmam .. Akli melekelerin yerindeyse sorun yok zaten . Davayı kaybettin mi ? sıkıntı yok yani . Mahkeme de falan da bir acayiplik yapmazsan tutuklamazlar yani .

Ama sakın endişelenme , ben seninle uğraşmayacağım savcılık falan . Sen ver beni benim yerime uğraş işte (y)

Beni de arada bilgilendir olur mu . Benim yerime uğraş bu işlerle beni savcılığa ver yani :D

mareshel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar,bilgisayar Bileşenleri
Mahkemenin gelişmelerini paylasirsaniz sevinirim hakkınızı sonuna kadar arayın

Mahkemenin gelişmelerini paylasirsaniz sevinirim hakkınızı sonuna kadar arayın

O Gaming Gen ' i vermeyecek beni verecek yanlış anlaşılmasın .

Kendisine iki yem atılınca diye amiyane tabir açıklayıcı olması açısından bir tabir kullandım . Kendisini mağdur eden parasına el koyan angaryaya koşan Gaming Genİ' vermeyecek beni verecek yani :D

Onla benim aramızda olan bir dava sizlik bişey yok :D

Canxz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Toprak
Herkese iyi akşamlar... Gaming.gen.tr firmasının hakkına girmemek için acilen yazıyorum...
Hakkımızı sonuna kadar savunmayı da kimsenin hakkına girmemeyi de ilke edinmişizdir....
Merhaba , siz hatırladığım kadarıyla birkaç aydır. Sitenin iki-üç kez sorunlu-kırık ürün yollaması ile haklarınızı aramak ve bilgi almak için konular açtınız. Evet bende açtım ve Paylaşımcı adlı kişi bana da yardımcı oldu. paylaşımcı ve benim tabiri caizse zorumuza giden şey. Sizi uzun zamandır mağdur eden firmayı , sizi okadar uğraştırdıkatan sonra , Zar Zor çözüm bulup size belki de bana yolladıkları gibi "ikinci el coil whine'lı ekran kartı" sistem yollayan bu firmayı ""hakkına girmemek için", ki ne alaka ise . Çünkü sizin en büyük hakkiniz idi. Ve hakkınızı aradınız. Sonrasında bu firmaya nedense "teesuflerinizi göndermeniz" çok saçma. Firma sizi mağdur etti. Sizi mağdur ettiği için , ekstradan bir "jest, hediye çeki veya başka ekstradan bir şey yapmayıp" en sonunda size ürünü yarım yamalak ulaştırması bence davanızı çekmeniz, teesüflerinizi yollamanız gerektiğini göstermez. Ortada büyük bir mağduriyet var. Ve sonucunda sizin firmayı affedercesine yazmanız , Bu aşırı saçma bir hareket oldu. Güle güle kullanın , ama bu tür firmalara taviz vermeye devam ederseniz mağduriyetinin ve diğer insanların mağduriyeti bitmez.
Herkese iyi akşamlar... Gaming.gen.tr firmasının hakkına girmemek için acilen yazıyorum...
Bilgisayar çalıştı... Hem sevindim... Hem de gaming.gen.tr teknik ekibine de teessüflerimi gönderdim... Ben davamı geri çekiyorum. Ve kızgınlıkla yazdığım ve söylediğim tüm yerini bulmayan ve maksadı aşan tüm sözlerimi de geri çekiyorum.Ve yarın ilk işim gaming.gen.tr'yi aramak olacak...

Merhaba , siz hatırladığım kadarıyla birkaç aydır. Sitenin iki-üç kez sorunlu-kırık ürün yollaması ile haklarınızı aramak ve bilgi almak için konular açtınız. Evet bende açtım ve Paylaşımcı adlı kişi bana da yardımcı oldu. paylaşımcı ve benim tabiri caizse zorumuza giden şey. Sizi uzun zamandır mağdur eden firmayı , sizi okadar uğraştırdıkatan sonra , Zar Zor çözüm bulup size belki de bana yolladıkları gibi "ikinci el coil whine'lı ekran kartı" sistem yollayan bu firmayı ""hakkına girmemek için", ki ne alaka ise . Çünkü sizin en büyük hakkiniz idi. Ve hakkınızı aradınız. Sonrasında bu firmaya nedense "teesuflerinizi göndermeniz" çok saçma. Firma sizi mağdur etti. Sizi mağdur ettiği için , ekstradan bir "jest, hediye çeki veya başka ekstradan bir şey yapmayıp" en sonunda size ürünü yarım yamalak ulaştırması bence davanızı çekmeniz, teesüflerinizi yollamanız gerektiğini göstermez. Ortada büyük bir mağduriyet var. Ve sonucunda sizin firmayı affedercesine yazmanız , Bu aşırı saçma bir hareket oldu. Güle güle kullanın , ama bu tür firmalara taviz vermeye devam ederseniz mağduriyetinin ve diğer insanların mağduriyeti bitmez.

Değerli Canxz .

İşte bahsini ettiğimiz arkadaşın .. tüm bunları yapıp da .. nihayetinde işbu firmayı savcılığa vermediği gibi .

Kendisine hiçbir şey yapmayan ve kendisine sadece yardımcı olan bendenizi de hiçbir hakarette ve küfürde bulunmadığım halde savcılığa vermekle tehdit etti .

Beni verebiliyordu madem neden işbu firmayı vermedi savcılığa da .. beni vermek istedi ?

Tutarsızlıkta değil başka bir şey . Hani uzun uzadıya düşününce .. Firmanın ona yaptığı ayıbın belki de yüz mislini bana yaptı bahsini ettiğimiz arkadaş .

Herkes sanıyor ki ! insanlar Türkiye ' de faillerden suçlulardan falan korkuyor ve o yüzden tepkisiz !

Elbette hayır .. İnsanlar mağdurlardan ; hakkı yenenlerden ; kendilerine kötülük yapılanlar dan korkuyor .

Çünkü .. En ufak fırsatta güçlü gördüğünün karşısında sinip ; kendisine yardım eli uzatanlara acımasızca saldırırlar .

Bu tip örnekleri her birey Türkiye ' de ; süreğen şekilde yaşayınca .. Haliyle .. İnsanımız neden tepkisiz sorusuna cevap açıkça verilmiş oluyor .

EmrahBKRC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Emrah BAKIRCI
Sevgili Canxz,
3-4 gündür meşguldüm. Paylaşımcı yaratıktan daha önemli işlerim vardı...
Paylaşımcıyı bana övme... Bana yazdıklarını iyi bi oku...
Herkesin bi ikinci şansı olmalı... Ama Paylaşımcı mahluk şansını fazla zorlamasa iyi olur.
Bi bakar ki kapısında iki polis çocuklarının önünde (hiç istemediğim bi şekilde) "karakola gelecen ifade verecen" deyiverir.
Hala da şansı geçmiş değil.. Hâlâ şansı var... kaşıntı meselesi...
Öncelikle firmadan jest-mest-rüşvet-vs. istemek benim karakterimde yok. Bu özellikler Paylaşımcı ve benzer cinslerinin
aklına gelecek ve başkalarına İFTİRA atacak kafaların ürünüdür.
Tüketici Mahkemesine savcılığa vereceğim dilekçelerim hazırdı. Taviz maviz de vermedim.
Fotoğrafları da incelediğimde (şikayetvardan siz de bakabilirsiniz.) 2. ve 3. anakartlar da kırık değildi ve tırnaklar çıkmış vaziyetteydi. İlk gelen anakart kırıktı ve adamlar değiştirip göndermişler.
Bende oluşan kanaat firmadan ziyade kargo firması üzerinde şüphelerimin artmasıydı.
Son teslimattaki kargonun durumu rezildi. Rezil şekilde taşınmış ve kutusu açılmıştı.
Şu an kargo firmasıyla ilgileniyorum.(merak etmeyin!!!)
"Coil whine" a gelince... Oğlum cayır cayır oyun oynuyor... Şimdilik rahatsız edecek hiç bi ses yok.
İlk taktığımızda sınırlarını zorladık. O zaman çok az bir ses vardı. Ben kulağımı kasaya dayayınca anca duyuyordum.
tabii ki çocukların kulak yapılarından dolayı onlar biraz daha net duyuyor.
Oğlum ve kardeşi mutlular.... Oyunlarını rahat oynuyorlar... windows kuruyorlar... vs. vs.
Ben de memnunum . Ha.. daha sonra rahatsız oluruz... Coil whine'ı da çözeriz evelAllah... Siz üzülmeyin...
Anlaşıldı mı?
İyi akşamlar...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Değerli Canxz .

İşte bahsini ettiğimiz arkadaşın .. tüm bunları yapıp da .. nihayetinde işbu firmayı savcılığa vermediği gibi .

Kendisine hiçbir şey yapmayan ve kendisine sadece yardımcı olan bendenizi de hiçbir hakarette ve küfürde bulunmadığım halde savcılığa vermekle tehdit etti .

Beni verebiliyordu madem neden işbu firmayı vermedi savcılığa da .. beni vermek istedi ?

Tutarsızlıkta değil başka bir şey . Hani uzun uzadıya düşününce .. Firmanın ona yaptığı ayıbın belki de yüz mislini bana yaptı bahsini ettiğimiz arkadaş .

Herkes sanıyor ki ! insanlar Türkiye ' de faillerden suçlulardan falan korkuyor ve o yüzden tepkisiz !

Elbette hayır .. İnsanlar mağdurlardan ; hakkı yenenlerden ; kendilerine kötülük yapılanlar dan korkuyor .

Çünkü .. En ufak fırsatta güçlü gördüğünün karşısında sinip ; kendisine yardım eli uzatanlara acımasızca saldırırlar .

Bu tip örnekleri her birey Türkiye ' de ; süreğen şekilde yaşayınca .. Haliyle .. İnsanımız neden tepkisiz sorusuna cevap açıkça verilmiş oluyor .
Sevgili Canxz,
3-4 gündür meşguldüm. Paylaşımcı yaratıktan daha önemli işlerim vardı...
Paylaşımcıyı bana övme... Bana yazdıklarını iyi bi oku...
Herkesin bi ikinci şansı olmalı... Ama Paylaşımcı mahluk şansını fazla zorlamasa iyi olur.
Bi bakar ki kapısında iki polis çocuklarının önünde (hiç istemediğim bi şekilde) "karakola gelecen ifade verecen" deyiverir.
Hala da şansı geçmiş değil.. Hâlâ şansı var... kaşıntı meselesi...
Öncelikle firmadan jest-mest-rüşvet-vs. istemek benim karakterimde yok. Bu özellikler Paylaşımcı ve benzer cinslerinin
aklına gelecek ve başkalarına İFTİRA atacak kafaların ürünüdür.
Tüketici Mahkemesine savcılığa vereceğim dilekçelerim hazırdı. Taviz maviz de vermedim.
Fotoğrafları da incelediğimde (şikayetvardan siz de bakabilirsiniz.) 2. ve 3. anakartlar da kırık değildi ve tırnaklar çıkmış vaziyetteydi. İlk gelen anakart kırıktı ve adamlar değiştirip göndermişler.
Bende oluşan kanaat firmadan ziyade kargo firması üzerinde şüphelerimin artmasıydı.
Son teslimattaki kargonun durumu rezildi. Rezil şekilde taşınmış ve kutusu açılmıştı.
Şu an kargo firmasıyla ilgileniyorum.(merak etmeyin!!!)
"Coil whine" a gelince... Oğlum cayır cayır oyun oynuyor... Şimdilik rahatsız edecek hiç bi ses yok.
İlk taktığımızda sınırlarını zorladık. O zaman çok az bir ses vardı. Ben kulağımı kasaya dayayınca anca duyuyordum.
tabii ki çocukların kulak yapılarından dolayı onlar biraz daha net duyuyor.
Oğlum ve kardeşi mutlular.... Oyunlarını rahat oynuyorlar... windows kuruyorlar... vs. vs.
Ben de memnunum . Ha.. daha sonra rahatsız oluruz... Coil whine'ı da çözeriz evelAllah... Siz üzülmeyin...
Anlaşıldı mı?
İyi akşamlar...

Son düzenleme:

MYSTIC

80+ Silver
Bir anda ne oldu böyle?Medeni bir şekilde konuşuyordunuz?Şaka falan mı yoksa?

EmrahBKRC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Emrah BAKIRCI
Bir anda ne oldu böyle?Medeni bir şekilde konuşuyordunuz?Şaka falan mı yoksa?
Şu "paylaşımcı" isimli şahsa karşıdır tavrım... İthamları ve iftiraları (yazdığı mesajları baştan tekrar bi okursanız göreceksiniz) nedeniyle birazcık yazmak gerekti...
İyi akşamlar..

Monreo57

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Muhammet Duman
Heleki bit olaylarında adı çıkan bir youtuber ile ortak olup sistem paylaştığı siteden almam benim suçum. 3-4k kar ederim ucuza gelir dedim, o para kargoyu değişim için verilen taksi parasıdır. Tekrar bilgisayarcıda sozde değişim yapılıp yollanilan parçanın taktırma işlem ücretidir , giden zaman derken zarara giriyor insan üstüne üstlük de temiz kusursuz bir şey elde etmek ister. Hepsini geçtim şükür ediyorum coil whine var. Arkadaşa anakart kırık yollamış vicdansizlar. Aradığım adamın ses tonundan tanıyorum artık ismini okadar düşünün yani . Ama adam başka bir isim ile tanıtıyor halbuki önceki hafta biraz ilgilendiği için -"Mehmet bey ile mı görüşüyorum denilince , kendisi öğlen saati ise öğle yemeğinde olur, en az öğlenden sonra saat 3-4 gibi öğle yemekleri bitiyor , ondan sonra da toplantı bahanesi, telefonu geç açma derken mesai saati bitiyor . UMARİM BİZE CEKTİRDİKLERİ BU MENTAL ACIYI KAT KAT YAŞARLAR.. Önemli olan emin olunki 20-25k para değil. İnsanın parası ile değersiz hissetmesi kendisi , sanki babasının hayrına yolluyorlar...
hangi youtuber aracılığı ile aldınız ?

Canxz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Toprak

Monreo57

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Muhammet Duman
hocam eastergamers kendini kanıtladı o konuda savunmak için söylemiyorum ama kendisinden hediye olarak pc kazanmışlığım bile var.
Şuan çoğu youtuber gibi onların da bir şeylerden haberi yoktur bizler bu adamlara bu siteyle sponsor olmayın gibi şeyler söylersek onlar da araştırıp halledebilirler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,610
Üyeler
140,672
Son üye
PortalCini
Top Bottom