Neler Yeni

Gaming Klavye Tavsiyesi Max 550 TL

Tworule

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Tuğrul
Bütçe
550
Başlıkta da gördüğünüz gibi rekabetçi oyunlar için bir klavye arıyorum her şey çok pahalı sizce 500 lira bandında veya bu banda düşebileceğini düşündüğünüz sizce en iyi klavye hangisi belirtirseniz sevinirim. Ergonomisi rahat tuş aralıkları normal rahat bir klavye istiyorum gerisi red miş blue muş çok önemli değil. ( Tabi red olsa daha hoj olur ama klavye bile yok piyasada 1000 TL altı onu da düşünmek gerek )

Oyunlar: Stateji dışında her şey

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,673
İsim
göksel yurtcan
Başlıkta da gördüğünüz gibi rekabetçi oyunlar için bir klavye arıyorum her şey çok pahalı sizce 500 lira bandında veya bu banda düşebileceğini düşündüğünüz sizce en iyi klavye hangisi belirtirseniz sevinirim. Ergonomisi rahat tuş aralıkları normal rahat bir klavye istiyorum gerisi red miş blue muş çok önemli değil. ( Tabi red olsa daha hoj olur ama klavye bile yok piyasada 1000 TL altı onu da düşünmek gerek )

Oyunlar: Stateji dışında her şey
https://www.n11.com/urun/furylevel-...ekanik-oyuncu-klavye-2141239?magaza=furylevel fiyatına göre aşırı iyi bir klavye hemen alın hocam

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,673
İsim
göksel yurtcan

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,673
İsim
göksel yurtcan
Şimdiki fiyatı verilmez zaten. Yakın zamanda bu ürün 500 TL'ye inmişti. 500 TL için iyi bir klavye.
500tl de verilmez o paralara huano/gateron/greentech/kailh gibi switch kullanan klavyeler bulunuyor hattaki arada mx switch bile bulunabiliyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Görkem Say
500tl de verilmez o paralara huano/gateron/greentech/kailh gibi switch kullanan klavyeler bulunuyor hattaki arada mx switch bile bulunabiliyor
Bu zamana kadar tepe modeller de olmak üzere pek çok mekanik ve membrane klavye kullandım. Bir klavyenin mekanik olması onun kaliteli olduğu anlamına gelmiyor.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,673
İsim
göksel yurtcan
Bu zamana kadar tepe modeller de olmak üzere pek çok mekanik ve membrane klavye kullandım. Bir klavyenin mekanik olması onun kaliteli olduğu anlamına gelmiyor.
ama membran klavyeyede 500tl verilmez

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Top Bottom