Neler Yeni

Öneri GAMİNG KULAKLİK ALİCAM ÖNERİ!!

fatihdrk66

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Fatih Durak
Bütçe
1000
Beyler 2-3 hafta önce böyle bir konu açtım ve herkes havit gamenite 2002p aldım herkes tavsiye etti ve aldım ondan sonra kulaklıktan giden ses yani mikrofon git gide günden güne ses boguklasmaya başladı ve bende yeter artık dedim ve 15 gün içinde yani bugün iade talebini başlattım bu yüzden yeni kulaklik önerileri istiyorum ama bilindik marka olsun ve f/p ürün istiyorum fiyat 700 üstünü zorlarim yeterki kaliteli olsun

GalaxySal450

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
542
İsim
Nazım
İlgilendiği Kategoriler
Çevre Birimleri (Klavye, Mouse/Mousepad)
GameNote H2016D veya Galax Sonar 01 tercih etmeni öneririm. H200P modelinde eq ayarı yapabilirdin. Corsair HS50 PRO'ya da bakabilirsin lakin mikrofonu pek iyi sayılamaz.

fatihdrk66

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Fatih Durak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
GameNote H2016D veya Galax Sonar 01 tercih etmeni öneririm. H200P modelinde eq ayarı yapabilirdin. Corsair HS50 PRO'ya da bakabilirsin lakin mikrofonu pek iyi sayılamaz.
Peki bunlar pek bilindik marka gibi durmuyor

GalaxySal450

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
542
İsim
Nazım
İlgilendiği Kategoriler

fatihdrk66

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Fatih Durak

GalaxySal450

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
542
İsim
Nazım
İlgilendiği Kategoriler
Ama benim için mikrofon önemli o yüzden ses kalitesinde iyi olması lazım
Bu bütçede pek mikrofonu iyi olan ürün yok. Gamenote H2016D'nin mikrofonu kendi bütçesinde iyi sayılır. H200P modelinin normalde başarılı olduğunu biliyorum. Gamenote H2029U bakabilirsin diyeceğim de markaya güvenemediğin için daha fazla öneri yapamayacağım. Belki @WörWind hocamın önerisi vardır.

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,430
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Bu bütçede pek mikrofonu iyi olan ürün yok. Gamenote H2016D'nin mikrofonu kendi bütçesinde iyi sayılır. H200P modelinin normalde başarılı olduğunu biliyorum. Gamenote H2029U bakabilirsin diyeceğim de markaya güvenemediğin için daha fazla öneri yapamayacağım. Belki @WörWind hocamın önerisi vardır.
Benimde onerilerim ayni sekilde hocam. Yanlis hatirlamiyorsam bu arkadasa h2002pyi ben onermistim memnun kalmamasi uzdu cidden. Bu butcelerde de gamenote disinda pek secenekte yok gerci.

fatihdrk66

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Fatih Durak
Benimde onerilerim ayni sekilde hocam. Yanlis hatirlamiyorsam bu arkadasa h2002pyi ben onermistim memnun kalmamasi uzdu cidden. Bu butcelerde de gamenote disinda pek secenekte yok gerci.
Evet siz onermistiniz ama ben arkadaşlarla dcde sohbet muhabbet falan ederken sesin gelmiyor anlaşılmıyor diyorlar bende sesimi kaydedip baktım ve cidden ses boğuk boğuk geliyor o yüzden
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rampage falan alinmazmi hocam

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,430
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Evet siz onermistiniz ama ben arkadaşlarla dcde sohbet muhabbet falan ederken sesin gelmiyor anlaşılmıyor diyorlar bende sesimi kaydedip baktım ve cidden ses boğuk boğuk geliyor o yüzden

Baska onerebilecegim yok hocam. Aslinda o mikrofon sorununu yasamaniz bir tik garip. Belki ayarlari kurcalayarak duzeltebilirsiniz.

GalaxySal450

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
542
İsim
Nazım
İlgilendiği Kategoriler

EQ ayarı yapabilirsin boğuk ses için. Anakartının ses kartı da güçsüzse bunlar normal sayılabilir.

Rampage'den önerebileceğim iki ürün var. Onlar da bütçenizi aşar.

JANEH

80+ Bronze
paranı biriktirip cloud 2 al pişman olmazsın

yunusklc0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yunus emre kılıç
Kaliteli mikrofon istiyosan rampage drop plus al derim ses kalitesi de muazzam mikrofonuyla yayin bile yapilir oyle bi kalitesi var

Top Bottom