Neler Yeni

Yardım Gaming Kulaklık Önerisi

hanzos

80+ Bronze
Merhaba 7.1 kulaklık arıyorum genellikle csgo ve valorantta işimi görecek bir şey bütçem 750 TL üstüne ekleme olmayacak şekilde şuanda gaming gecesinde James Donkey 710 ve gamepower mei var birde sizin önerilerinizi almak istiyorum istediğim özellikler hani deri olmasın bir süre sonra terleme soyulma vs yapıyor ses kapatma düğmeside olursa mükemmel olur

Arthur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Erdinç ÖZTÜRK
Merhaba 7.1 kulaklık arıyorum genellikle csgo ve valorantta işimi görecek bir şey bütçem 750 TL üstüne ekleme olmayacak şekilde şuanda gaming gecesinde James Donkey 710 ve gamepower mei var birde sizin önerilerinizi almak istiyorum istediğim özellikler hani deri olmasın bir süre sonra terleme soyulma vs yapıyor ses kapatma düğmeside olursa mükemmel olur
3 Senedir GamePower Mei 7.1 kullanıyorum gayet memnunum kulak yapıma uygun. Deri soyulması bende 2. senenin sonlarında başladı günlük ortalama 6 saat oynuyorum. Biraz daha yeni güncel bi model derseniz Fujin gayet memnun bırakıyo. James Donkey tarafında ise f/p olarak 712 modelini öneririm.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,135
Üyeler
140,778
Son üye
Korygos
Top Bottom