Neler Yeni

Gaming Laptopdan anlayanlar pls. Acer,MSI, Lenovo, HP Max. 45 bin bütçe

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
FPC BİLGİSAYAR
çok fazla gezmeyeceksen laptop alma.Gaming laptopların büyük ısınma sorunları var.Fakat fazla geziyorsanda bu laptopu alma.Fiyatını haketmiyor(rtx 4060 olan bi sistem düşünme bu arada)aynı fiyata masaüstünde canavar toplarsın
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada şimdi bakınca laptop fiyatlarının çok uçuk olduğunu gördüm 4060 üstü pcler 80000 falan oluyo git masaüstü al kanka

Arkadaşlar sistemler hakkında pek bilgi sahibi değilim. Bu PC yı düşünüyorum Max 45 bin TL ye kadar çıkabilirim. Tavsiye ve önerileriniz nedir.
eğer masaüstü almaya karar verisen toplarım sana

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Abdurrahman özkaraman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
çok fazla gezmeyeceksen laptop alma.Gaming laptopların büyük ısınma sorunları var.Fakat fazla geziyorsanda bu laptopu alma.Fiyatını haketmiyor(rtx 4060 olan bi sistem düşünme bu arada)aynı fiyata masaüstünde canavar toplarsın

bu arada şimdi bakınca laptop fiyatlarının çok uçuk olduğunu gördüm 4060 üstü pcler 80000 falan oluyo git masaüstü al kanka

eğer masaüstü almaya karar verisen toplarım sana
Laptop biraz daha kullanışlı benim için ama verdiğim fiyatı hak etmeyecekse masaüstüne geçiş yaparım

ConquerorXIV

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Abdurrahman özkaraman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
4060-4070 arasındaki farktan bile haberim yok açıkçası 🤦 daha iyi olanı almak istiyorum 😂

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,813
Üyeler
158,198
Son üye
alitprk7
Top Bottom