Neler Yeni

Gamingentr Rezaleti (Yardım)

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hazır sistemlerde bir haftaya kadar normal de ne kadar yoğun olurlarsa olsunlar sitedeki sistemlere 3 günde kargoda yazmaları yanıltıcı bir durum. Sorun burada. 3 günde vermeyeceksen o etiketi de yazmayacaksın bu kadar basit. Hiç bilmeyen birine yoğun olup olmamaları bağlamaz. Adam 3 güne göre plan yapabilir. O kısma bir güncelleme gelmesi lazım.

Alperen71

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
720
İsim
Alperen Çetin
Hazır sistemde en hızlısı itopya. Gerisi çok bekletiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Mustafa
9 Aralıkta Verdiğim Sipariş Halen Hazırlanıtor Gözüküyor İlk Aradığımda cuma Günü Toplu Kargolama Olucak Yogunluk Vesayre Dendi Şimdi 2 Kez Daha aradım 2 Sindede 57.dakikada Sıra Bana Geliyor Ama Kimse Telefona Yanıt Vermediğinden 60.Dakikada Kapanıyor Bu Nasıl Bir Rezalet sosyal Medya Hesaplarindan Yazinca Siparis Numarami Soruyor Veriyorum Ve Geri Cevao Vermiyorlar Bile Paylaşımlarının Altına Yorum Yapıyorum Ama Umursanmiyor Bu Nasıl Bi rezillik 1 Hafta Oldu nerdeyse Ürün Daha Kargoya Verilmedi Bunlara Ulaşamıyorum Bile Ne Yapabilirim Lütfen Yardimci Olun
benim 6 aralıkta sipariş verdiğim sistem halen hazırlanıyorda fatura bile kesmediler her aradığımda kampanya yüzüne geçikti özür dileriz felan diyorlar ama yeterda 10 gün oldu bu kadar zor olmamalı bence

Endreporter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Murat civan demircan
benim 6 aralıkta sipariş verdiğim sistem halen hazırlanıyorda fatura bile kesmediler her aradığımda kampanya yüzüne geçikti özür dileriz felan diyorlar ama yeterda 10 gün oldu bu kadar zor olmamalı bence
sistemler depodan parca getirilir testleri ve montajı yapılır yakınlıga göre kargolanır diye biliyorum

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
726
İsim
Ali
Defalarca alışverişim oldu. Bende ciddi manada bir sorun sandım. Hazır sistemlerde (toplama OEM) sipariş sırası ve yoğunluğa göre süreç uzaya biliyor. 2 güne sistemde aldım bir hafta beklediğimde oldu. Vatan bilgisayar gibi 10 gün bekletip sonra test etmeden göndermiyorlar. İçiniz rahat olsun. Mağazası evime yaklaşık yarım saat uzaklıkta. Çok sıkıntı edersen giderim arkadaşımın sistemi hala hazır değil mi aha telefonda dyeyim 😁

Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Hakan
11 günde teslim aldım dostum millet asgari ücret zammı öncesi abanıyor sistemlere, geç olsun ama sağlamm gelsin bence

Zultia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Eyüp Aydin
Discord
𝑹𝑵𝑲𝒛𝒖𝒍𝒕𝒊𝒂#4595
En geç pazartesi kargoya verilir diye düşünüyorum. Size 2 gün sonra lazım diye 2 gün sonra gönderecekler diye bir şey yok. Özel sistemler vs hariç 1 haftadan önce sistem gönderen firma yok zaten.

Hazır sistemlerde bir haftaya kadar normal de ne kadar yoğun olurlarsa olsunlar sitedeki sistemlere 3 günde kargoda yazmaları yanıltıcı bir durum. Sorun burada. 3 günde vermeyeceksen o etiketi de yazmayacaksın bu kadar basit. Hiç bilmeyen birine yoğun olup olmamaları bağlamaz. Adam 3 güne göre plan yapabilir. O kısma bir güncelleme gelmesi lazım.
Bende İyle Yaptım İşte Şimdi Kaldık *** gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Beimde 6 7 oldu daha kargoya vermediler bide kargo firmasi bekleticek bizi 3 4 gün
Mesaj otomatik birleştirildi:

11 günde teslim aldım dostum millet asgari ücret zammı öncesi abanıyor sistemlere, geç olsun ama sağlamm gelsin bence
Tamam eyw Bekliyelimde Yogunluk Nedeniyle Dikkatsizlige Gelip sorunlu Gelir Kesin Benim sansima Aha 1 Surer Degisim Olayu

Top Bottom