Neler Yeni

Yardım Gaminggentr taksit saçmalığı

99unes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
kadirrrrrrrrrrr
Dostlar yaklaşık 1 saat önce bi sistem sipariş vericektim 12 ay taksitle 30bin tl fln oluyor bende okeyledim bilgileri girip doğrulama yaptıktan sonra beyaz sayfa verdi bende müşteri hizmetlerini aradım.Konuştugum adam dediki kartınızda 30bin tl limit olması lazım bende ne alaka taksitle alıyorum dedim.Bana dediği şuydu 30bin tlyi direk kartından çekip aylık bakiyenden düşülüyor. Şimdi dostlar ben bu olayı anlamadım takst olayı böyle bir şey değil diye biliyorum aydınlatırmısınız biraz beni

edit: olayı ben yanlış anlamışım gaming gen trden özür diliyorum

Son düzenleme:

murat611

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Murat
taksıt olayı tam olarak oyle bır sey senın kartının lımıtı yoksa alamazsın 30k lık alısverıs yapıcaksan kartının 30k lımıtı olması lazım dırekt kartından para cekılıyor sen bankaya taksıt olarak oduyorsun gamıng gen trye degıl bu sacmalık degıl her bankada aynıdır

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,670
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Doğru demiş satıcı sana neden saçmalık yazdın :D Senin paran satıcıya peşin ulaşıyor haliyle karttan direkt çekiliyor. Sen bir şeyi taksitle alınca satıcıya değil bankaya borçlanırsın onu da taksitle ödersin.

nerox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Nerox
Dostlar yaklaşık 1 saat önce bi sistem sipariş vericektim 12 ay taksitle 30bin TL fln oluyor bende okeyledim bilgileri girip doğrulama yaptıktan sonra beyaz sayfa verdi bende müşteri hizmetlerini aradım.Konuştugum adam dediki kartınızda 30bin TL limit olması lazım bende ne alaka taksitle alıyorum dedim.Bana dediği şuydu 30bin tlyi direk kartından çekip aylık bakiyenden düşülüyor. Şimdi dostlar ben bu olayı anlamadım takst olayı böyle bir şey değil diye biliyorum aydınlatırmısınız biraz beni
Bende aylar önce 17k laptop alırken aynısını yaşadım

Zebellah

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
944
İsim
Mehmet Can Yiğitoğlu
Evet öyle kartında 30 K olması gerekiyor. Daha sonra kaç taksitlerin ne kadar ise her ay kartına o kadar yüklüyorsun.

murat611

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Murat
Doğru demiş satıcı sana neden saçmalık yazdın :D Senin paran satıcıya peşin ulaşıyor haliyle karttan direkt çekiliyor. Sen bir şeyi taksitle alınca satıcıya değil bankaya borçlanırsın onu da taksitle ödersin.
yenı almıs abı sanırım kartı ondan oyle :) dogum gununde kutlu olsun

ConquerorXIV

80+ Gold
doğum günün kutlu olsun hocam

99unes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
kadirrrrrrrrrrr
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam şimdi diyelimki kartta limit var 2500tl de param var bu -27500 mü olucak öyle mi aydan aya ödeyeceğim tam anlatırsanız sevinirim

Zebellah

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
944
İsim
Mehmet Can Yiğitoğlu
30K limitin var diyelim kartında. Sen sistemi 12 Taksite aldın. Kartın limiti 0 TL'ye düşüyor. 12 Ay boyunca her ay 2500 tl ödeyince tekrar 30K limit geri geliyor.

murat611

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Murat
hocam şimdi diyelimki kartta limit var 2500tl de param var bu -27500 mü olucak öyle mi aydan aya ödeyeceğim tam anlatırsanız sevinirim
hocam sen sımdı senın alacagın urun 30.000 tl sen bunu ınternetten alıcaksın kartla senın kartının lımıtınınde 30.000 tl olması lazım bunu aldıgın sıte senın dırekt kartından cekıyor ve kendısıne gıtmıs oluyor senın yaptıgın taksıt bankaya oluyor sıteye degıl sen banlkaya odeme yapıyorsun kredı kartları - ye dusmezler
Mesaj otomatik birleştirildi:

12 ay boyunca odedıkce de taksıtlerını kartının lımıtı tekrar 30k ya cıkıyor

Subzero.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
s1000rr
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar.müzik.motorsiklet.spor
Dostlar yaklaşık 1 saat önce bi sistem sipariş vericektim 12 ay taksitle 30bin TL fln oluyor bende okeyledim bilgileri girip doğrulama yaptıktan sonra beyaz sayfa verdi bende müşteri hizmetlerini aradım.Konuştugum adam dediki kartınızda 30bin TL limit olması lazım bende ne alaka taksitle alıyorum dedim.Bana dediği şuydu 30bin tlyi direk kartından çekip aylık bakiyenden düşülüyor. Şimdi dostlar ben bu olayı anlamadım takst olayı böyle bir şey değil diye biliyorum aydınlatırmısınız biraz beni
bir dost derki okuduğun mektebin :)

Hiuysll

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Halil İbrahim Uysal
Dostum alacağın ürün tutarı kadar kredi kartında kullanılabilir limit olması gerekiyor. Ürünü taksitli olarak herhangi bir yerden satın aldığında kullanılabilir limitin ürünün toplam limiti kadar azalır. Her ay sen taksit tutarını ödedikçe taksit tutarı kadar limit açılır. Böylece ürünü sana satan kişi parasını peşin almış olur sen taksitini bankaya ödemiş olursun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
969,587
Üyeler
153,257
Son üye
BlooAveng
Top Bottom