Neler Yeni

Yardım Gaminggentr taksit saçmalığı

99unes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
kadirrrrrrrrrrr
hocam sen sımdı senın alacagın urun 30.000 TL sen bunu ınternetten alıcaksın kartla senın kartının lımıtınınde 30.000 TL olması lazım bunu aldıgın sıte senın dırekt kartından cekıyor ve kendısıne gıtmıs oluyor senın yaptıgın taksıt bankaya oluyor sıteye degıl sen banlkaya odeme yapıyorsun kredı kartları - ye dusmezler
Mesaj otomatik birleştirildi:

12 ay boyunca odedıkce de taksıtlerını kartının lımıtı tekrar 30k ya cıkıyor
site direkt 30k mı çekicek yoksa

Zebellah

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
944
İsim
Mehmet Can Yiğitoğlu

99unes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
kadirrrrrrrrrrr
Dostum alacağın ürün tutarı kadar kredi kartında kullanılabilir limit olması gerekiyor. Ürünü taksitli olarak herhangi bir yerden satın aldığında kullanılabilir limitin ürünün toplam limiti kadar azalır. Her ay sen taksit tutarını ödedikçe taksit tutarı kadar limit açılır. Böylece ürünü sana satan kişi parasını peşin almış olur sen taksitini bankaya ödemiş olursun.
he yani 30k fln çekmiyicek karttan anladım hocam eyvallah

murat611

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Murat
site direkt 30k mı çekicek yoksa
30kyı cekıcek kardesım
Mesaj otomatik birleştirildi:

sıte senden her ay 2500 ode dıye taksıt yapamz bunu banka yapıyor sana

Zebellah

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
944
İsim
Mehmet Can Yiğitoğlu

99unes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
kadirrrrrrrrrrr
Senin dediğin olay elle taksit yapılan yerlerde geçerli.
kanka kusura bakma ben hala olayı çözemedim şimdi 30k param yok 5k param var kartımda limitimde 30k.Şimdi site limit kadar çekip parasını alıcak ben her ay limiti tekrar yükseltmek için para ödeyeceğim dimi. Olay bu anladıgım kadarıyla,doğru anlamışmıyım

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,170
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
5000 lira limitli kart ile 10 ay taksite böldürüp 50000 liralık ürün alamazsın. 5000 liralık ürün alıp 10 aya bölersin her ay 500 tl kullanılabilir bakiyen olur.10 ay sonunda kredi kartına yani bankaya olan borcun bittiği zaman kartının tüm limitini yani 5000tlyi kullanabiliyor olursun.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,832
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
K.K limitin olur ve bu limitten kesilir örneğin k.k limitin 12K sen bunun üstünde ürün satın alamazsın alman için k.kartına nakit para yatırman lazım. 12K limitin var ve 12k lık bir ürün aldın bu senin limitinden düşer ve ay sonu ödersin eğer aldığın üründe taksit seçeneği varsa her ay ödeme yaparsın diyelim ki 6 taksit vadesiz yaptın böyle olunca 12k/6'dan her ay 2k ödersin ve bu limitini sana geri kazandırır. örneğin 2 ay ödeme yaptın artık 4 k limitin geri gelmiş oluyor kısaca böyle.

Zebellah

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
944
İsim
Mehmet Can Yiğitoğlu
kanka kusura bakma ben hala olayı çözemedim şimdi 30k param yok 5k param var kartımda limitimde 30k.Şimdi site limit kadar çekip parasını alıcak ben her ay limiti tekrar yükseltmek için para ödeyeceğim dimi. Olay bu anladıgım kadarıyla,doğru anlamışmıyım
Kartındaki bütün limiti çekecek 30K var dedin ya Hepsi gidiyor onun. Sonra kaç taksit yaptıysan. mesala 12 taksit yaptın. 30/12=2500 tl ediyor.
12 ay boyunca her ay 2500 tl ödüyorsun. 12 ay sonunda 30 k limitin tekrar olmuş oluyor :D

MertCN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Mertcan Özbek
Dostlar yaklaşık 1 saat önce bi sistem sipariş vericektim 12 ay taksitle 30bin TL fln oluyor bende okeyledim bilgileri girip doğrulama yaptıktan sonra beyaz sayfa verdi bende müşteri hizmetlerini aradım.Konuştugum adam dediki kartınızda 30bin TL limit olması lazım bende ne alaka taksitle alıyorum dedim.Bana dediği şuydu 30bin tlyi direk kartından çekip aylık bakiyenden düşülüyor. Şimdi dostlar ben bu olayı anlamadım takst olayı böyle bir şey değil diye biliyorum aydınlatırmısınız biraz beni
Limitin olmadan alamazsın tabi. Kredi kartı limitinden 30K çekilir sonra sana her ay taksit turarı kadar ekstre gelir. Her ay bankaya ekstreni ödersin. Yani kısacası işyeri parayı bankadan peşin alır sende her ay bankana taksit ödersin.

Aderal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
842
İsim
Hasan Doruk
30kyı kartından direk çekiyor aslında sen bankaya borçlanmış oluyorsun ve o borcu taksitle ödüyorsun bankaya olay bundan ibaret

Son düzenleme:
Top Bottom