Neler Yeni

Garanti MEKA Beton Hisse Hakkında

Dün almıştım 2 adet bu hisseden. Hâla borsada olarak gözüküyor ve Hisselerime düşmedi daha hisse. Ne zaman gerçekleşecek bu işlem, bilgisi olan var mı?

Hisse henüz işlem görmeye başlamadı. Talep toplama bugün bitecek, halen arz aşamasında. Önümüzdeki hafta içi işlem görmeye başlayacaktır.

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,656
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Dün almıştım 2 adet bu hisseden. Hâla borsada olarak gözüküyor ve Hisselerime düşmedi daha hisse. Ne zaman gerçekleşecek bu işlem, bilgisi olan var mı?
dostum halka arz bu yani normal değil mi bir de 2 hisse için mi giriyorsunuz halka arza garip :D neyse hocam akşam 6 da sonuçlanacaktır haftaya çarşamba veya perşembe işleme başlar

• Konu Sahibi Konu Sahibi
dostum halka arz bu yani normal değil mi bir de 2 hisse için mi giriyorsunuz halka arza garip :D neyse hocam akşam 6 da sonuçlanacaktır haftaya çarşamba veya perşembe işleme başlar
Tek bir hisseye para yatırmayı mantıklı bulmuyorum. Farklı farklı şirketlerden veya Halk Arzda ki Şirketlerden, ufak adetli hisseler alarak devam ediyorum🙂

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,656
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Tek bir hisseye para yatırmayı mantıklı bulmuyorum. Farklı farklı şirketlerden veya Halk Arzda ki Şirketlerden, ufak adetli hisseler alarak devam ediyorum🙂
halka arz bu dostum 2 lot için giriyorsan hiç girme daha iyi 9-10 tane bari girseydin

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,656
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
16.900.000 olarak gözüküyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Başka hisseler almasaydım alırdım, fazla nakitim yoktu
yaptığınıza karışmak gibi olmasın lakin halka arzdan zaten ne kadar alırsan al 10 gün civarı ttavan gidiyor %10 kar ediyorsunuz her gün başka hisse almak yerine 250 tl ye gidip halka arza girip parayı katlasaydınız keşke

yaptığınıza karışmak gibi olmasın lakin halka arzdan zaten ne kadar alırsan al 10 gün civarı ttavan gidiyor %10 kar ediyorsunuz her gün başka hisse almak yerine 250 TL ye gidip halka arza girip parayı katlasaydınız keşke
Sonraki sefere artık, yeni yeni öğreniyorum. Halka Arzdan dediğiniz gibi iyi getiri sağlanabiliyor. Bundan sonra Halka Arzalara yatıracağım tutarı hep.

Önerin için teşekkürler😃

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,656
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Sonraki sefere artık, yeni yeni öğreniyorum. Halka Arzdan dediğiniz gibi iyi getiri sağlanabiliyor. Bundan sonra Halka Arzalara yatıracağım tutarı hep.

Önerin için teşekkürler😃
halka arz kazandırdığı gibi kaybettirebiliyor haberin olsun :D borsaya fazla güvenmeyin sakına

Top Bottom