Neler Yeni

Garip telekom telesekreteri (15 temmuz içerir)

Faruk1986

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,831
İsim
Faruk Sancar
Kutuyu yeni bağladılar açılmayınca sık sık aramaya başladım en sonunda bu millet 15 temmuzda tank durdurdu sen daha internete sabredemiyorsun dedi. Bunun böyle deme hakkı var mı anlamadım. Kardeşim para verip hizmet alıyoruz bu konunun 15 temmuz ile ne alakası var? Sadece adamın isminin Ahmet olduğunu biliyorum. Şikayet edilebilir mi?
Edit: Elhamdülillah kutu halloldu sıkıntı yok.

Son düzenleme:

sa9a

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
Hasan Demir
İlgilendiği Kategoriler
Telefon ve Uygulama Yazılımı
patladım buna. eğer gerçekse ve ses kaydın yoksa bir şey yapabilmen zor bu arada.

mehmetekn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
Mehmet
öbdafdshsdf patladım ya çok saçma bi tepki vermiş haklısın ama kanıt sunman gerekir

Faruk1986

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,831
İsim
Faruk Sancar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
öbdafdshsdf patladım ya çok saçma bi tepki vermiş haklısın ama kanıt sunman gerekir
Haklısın da hiç beklemiyordum ya. Karşıdan alınan ses kaydı ile işlem yapılamaz mı?

Onurology

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Onur Topcu
Sen de ona; Bu millet 15 Temmuz'da tank durdurdu siz daha bi interneti açamıyorsunuz deseydin :trpeepo:
Mesaj otomatik birleştirildi:

Haklısın da hiç beklemiyordum ya. Karşıdan alınan ses kaydı ile işlem yapılamaz mı?
O ses kayıtlarının gerçekten alınıp alınmadığından bile emin değilim ben

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,108
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Direk şikayet et hem Türk Telekom u hemde o kişiyi sana bedava internet bağlarlar belki şaka bir yana türk Telekom u ara önce durumu anlat sizi ve o kişiyi şikayet edeceğim de

Faruk1986

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,831
İsim
Faruk Sancar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,108
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Kutuyu yeni bağladılar açılmayınca sık sık aramaya başladım en sonunda bu millet 15 temmuzda tank durdurdu sen daha internete sabredemiyorsun dedi. Bunun böyle deme hakkı var mı anlamadım. Kardeşim para verip hizmet alıyoruz bu konunun 15 temmuz ile ne alakası var? Sadece adamın isminin Ahmet olduğunu biliyorum. Şikayet edilebilir mi?
Kötü amaçlı söylemediği kesin + ülkemizde tek başına bir işin üstesinden gelmen zor dostum internet sürecine gelirsek işin içinde belediye vs birçok kişi var ha diyince olacak iş değil. bilgin olsun 6 - 7 yıla yakın internet kullanıyorum önce adsl idi sonra VDSL oldu şimdi fiber için birçok birime şikayet ediyorum ama sonuç hep aynı yani tek başına zor birlik beraberlik ile anca olur oda zor zaten

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,888
İsim
Mehmet
Sen de yapıştırsaydın bir gecede darbe durduruluyor bi internet mi bağlanmıyor diye :D Böylelerini kendi ilaçlarıyla tedavi edeceksin..

tetri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
mete
İlgilendiği Kategoriler
i3 10100F - RX 6600 8GB - ASUS PRIME H410M-K - ARCTIC Alpine 12 CO 100W - COOLER MASTER HAF 912 PLUS - CORSAIR 2X8GB Vengeance DDR4 2666MHz CL16
Top Bottom