Neler Yeni

Yardım Geforce Now bulanık görüntü.

Carents

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Çağatay Yaman
İnternet verilerim ve Geforce Now verilerimi paylaştım. 1080p 60fps geçtim neredeyse bütün çözünürlüklerde görüntü inanılmaz bulanık gözüküyor. Bu kadar paket kaybı nasıl oluyor. Gameplus gelmeden önce eu serverında Cyberpunk'ı RTX açık oynadım gayet akıcıydı. Yardımcı olursanız sevinirim.

Ekler

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    21.4 KB · Hit: 263
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    7.6 KB · Hit: 271

Carents

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Çağatay Yaman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende kullanıyorum genelde bu konularda bir problem yok diyip gecistiriyolar ama sen dene
Dediğin gibi sorun yok deyip resetledi falan sorun devam ediyor hala. Gameplus'a 3 gün önce falan mail attım bu konu hakkında cevap gelmedi. Olan giden paraya oldu.

Eclipse

80+ Bronze
Türknet hakkında fikirlerimi değiştiren bir konu oldu bu. Benim evimde 25 mbit türk telekom bir internet var. Fiber mi değil mi bilmiyorum. 1080p 60 fps ara sıra takılarak çok rahat bir şekilde oynuyorum. Sizin bu değerlerle sorun yaşamanız ilginç. Problemi çözerseniz lütfen paylaşın, bilgilenelim.

alpegetoptas06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
584
İsim
Alp Ege Toptaş
Türknet hakkında fikirlerimi değiştiren bir konu oldu bu. Benim evimde 25 mbit türk telekom bir internet var. Fiber mi değil mi bilmiyorum. 1080p 60 fps ara sıra takılarak çok rahat bir şekilde oynuyorum. Sizin bu değerlerle sorun yaşamanız ilginç. Problemi çözerseniz lütfen paylaşın, bilgilenelim.
Evet bende de 24 Mbps TTNET var. Altyapısı rezalet olmasına rağmen gayet düşük gecikme alıyorum türknet bazı yerlerde çok iyi ama bazı yerlerde rezalet galiba

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,777
İsim
Mert Can Ergün
Geforce yurt dışı serverlerini dene

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,777
İsim
Mert Can Ergün
Nasıl deneyeceğim serverlar kısmında 2 tane türkiye serverı hariç başka çıkmıyor.
Kayıt olucan şuan kullandığın e postayı kullanma vpnle gir geforce abd sayfasına gircen uygulamaya girince vpn açık olması lazım oyna girdiğinde vpn i kapatabilirsin sunucular otomatik de

Carents

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Çağatay Yaman
Kayıt olucan şuan kullandığın e postayı kullanma vpnle gir geforce abd sayfasına gircen uygulamaya girince vpn açık olması lazım oyna girdiğinde vpn i kapatabilirsin sunucular otomatik de
Şu an trde 1 aylık aboneliğim var ama

ProArk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Ömer Ünal
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve oyunlar
Ben de Türknet kullanıyorum. Aynı sorunu yaşıyorum. Türknet çok sıkıntı. Değiştircem yakında.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,777
İsim
Mert Can Ergün
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,236