Neler Yeni

GeForce Now da sıra yok

k1ng

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Utku celal turgut
Bugün GeForce Now'a Is Your Device Unsupported by GeForce NOW? adresinden girildiğini öğrendim giriş yaparken önce Game Plus'la denedim girdi ama paketim olmadığı için klasik NVIDIA hesabı ile oturum açtım denemek için girdiğimde ise hiçbir sıra ile karşılaşmadım denediğim oyun Assassin's Creed Unity'di eski bir oyun olduğu için sıra olmaz demiştim zaten sonra Fortnite gireyim dedim bilenler bilir Fortnite de hep 400+ sıra olur ama garip bir şekilde onda da herhangi bir sıra ile karşılaşmadım ve oyun akıyordu orada ise sorun şu idi Fortnite ile GeForce Now sunucuları arası neredeyse hep 0msdir ama bu sefer 35 ms di acaba yanlışlıkla bir bug sonucu ben TR serverine mi girdim çünkü hesaplara giriş çıkış yaparken sunucu kısmı sürekli otomatik de idi.

Eminertekin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,562
İsim
Emin Ertekin
Bugün GeForce Now'a Is Your Device Unsupported by GeForce NOW? adresinden girildiğini öğrendim giriş yaparken önce Game Plus'la denedim girdi ama paketim olmadığı için klasik NVIDIA hesabı ile oturum açtım denemek için girdiğimde ise hiçbir sıra ile karşılaşmadım denediğim oyun Assassin's Creed Unity'di eski bir oyun olduğu için sıra olmaz demiştim zaten sonra Fortnite gireyim dedim bilenler bilir Fortnite de hep 400+ sıra olur ama garip bir şekilde onda da herhangi bir sıra ile karşılaşmadım ve oyun akıyordu orada ise sorun şu idi Fortnite ile GeForce Now sunucuları arası neredeyse hep 0msdir ama bu sefer 35 ms di acaba yanlışlıkla bir bug sonucu ben TR serverine mi girdim çünkü hesaplara giriş çıkış yaparken sunucu kısmı sürekli otomatik de idi.
bug değil oluyor bazen

k1ng

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Utku celal turgut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

kaangzgz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Özgür Kaan GÖZGÖZ
genellikle sabah 9'dan önce sıra olmuyor akşam 22'den sonrada ama şöyle bir şey var sanırım ben ilk aldığımda 2 gün boyunca gün içinde hiç sıra olmadı ve oynadım 2 gün bitince sıra başladı sanırım yeni üyelere sıra olmuyor ve ayrıca AS Unity ve Fortnite özel sıra yok sıra tek sıra atıyorum EU CENTRAL 4 serverında 400 sıra var sen hangi oyuna girersen 400'dür

Eminertekin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,562
İsim
Emin Ertekin
bu konyu açtıktan sonra rocket league ve apex legend de de denedim oradada sıra yok

bu konyu açtıktan sonra rocket league ve apex legend de de denedim oradada sıra yok

evet zaten kod yoktu o yüzden çkış yapıp normal nvdia hesabım ile girdim
tm

MR. Salieri

80+ Bronze
Ben geforce nowu indirdim kayıt falan oldum steam hesabını bağladım.Oyunu oynaya basıyorum sonra şimdi değile basıyorum ama ondan sonra tepki vermiyor nasıl çözücem bilen var mı.

Bay Kunduz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,301
İsim
Berke
Hocam nasıl oynadınız? Ben girmeye çalışınca TR sunucusu gelene kadar giremezsiniz benzeri bir bildiri geliyor da?

Top Bottom