Neler Yeni

Geforce Now fazla oyun Destekliyor

Rambo87

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Selam Arkadaslar,

Geforce NOW artik daha fazla oyun destekliyor.

: Nvidia GeForce Now daha fazla oyun destekliyor

Bulut oyun hizmeti yakın zamanda tanınmış stüdyoları kaybettikten sonra, GeForce Now ile on bir yeni oyunla yavaş yavaş tekrar toplanmalı. Activision Blizzard, Bethesda ve 2K Games'in geliştiricilerinin yanı sıra Microsoft, Codemasters ve Warner Bros Entertainment, Nvidia'ya erken döndü.

GeForce Now için yeni gerçeklik
Ancak, boşuna oyuncular bulut oyun hizmeti için onbir yeni başlık arasında büyük isimler arıyor. Bu GeForce Now için yeni gerçeklik ve Google Stadia'nın (uygulamalı) aksine oyuncular, oyunlarını sadece GeForce Now'a Steam veya Epic Games gibi diğer platformlardaki kütüphanelerinden getiriyorsa da, uygun geliştirici stüdyo böyle yapıyorsa rızasını verdi.

Yeni eklemeler listesindeki tek AAA başlığı, sadece 18 Şubat 2021'de PlayStation 4, Xbox One ve PC'nin yanı sıra yeni nesil oyun konsolları için piyasaya sürülecek olan Ubisoft'tan Far Cry 6 aksiyon oyunu.

İşte Nvidia GeForce Now için on bir yeni oyunun tam portföyü:

Ölü Yaş 2 (Buhar)
Blightbound (Buhar)
Far Cry 3 (Epik Oyun Mağazası)
Kral için (Epic Games Mağazası)
Hellpoint (Steam ve Destansı Oyunlar Mağazası)
Toplantının Büyüsü: Arena (Epic Games Store)
South Park: Gerçeklerin Çubuğu (Epic Games Store)
Hayat Garip - Fırtına Öncesi (Steam)
Bu Savaş Benim (Epic Games Store)
Kırıcılar (Steam)
Warface (Buhar)

GeForce Now uygulaması aracılığıyla oyunlar veya tüm kütüphaneler artık "Ayarlar> Oyunu senkronize et" yoluyla akış hizmetine daha hızlı aktarılabilir.

Ek olarak, taktik atıcı Rainbow Six Siege (kıyaslamalar) artık Nvidia ShadowPlay aracılığıyla Nvidia Highlights üzerinden oyun sahnelerini kaydetme desteği alıyor.

Ancak, Nvidia şimdilik çok sayıda tanınmış stüdyo ile plan yapamıyor

COMANDANTE

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,282
İsim
Muhammed Talha Kuruçimen
Hızlı bir internete geçtiğim de yapacağım ilk şey Geforce Now kurmak olacak. 12 mb lik netle bile denedim. Bu kadar kaliteli bir şey görmedim . İlk oynamak istediğim oyun da eğer desteklerse tabi microsoft flight simulator 2020 bu olacak.

Arthur Morgan

80+ Gold
En İyi Cevap
5
Selam Arkadaslar,

Bulut oyun hizmeti yakın zamanda tanınmış stüdyoları kaybettikten sonra, GeForce Now ile on bir yeni oyunla yavaş yavaş tekrar toplanmalı. Activision Blizzard, Bethesda ve 2K Games'in geliştiricilerinin yanı sıra Microsoft, Codemasters ve Warner Bros Entertainment, Nvidia'ya erken döndü.

Ancak, boşuna oyuncular bulut oyun hizmeti için onbir yeni başlık arasında büyük isimler arıyor. Bu GeForce Now için yeni gerçeklik ve Google Stadia'nın (uygulamalı) aksine oyuncular, oyunlarını sadece GeForce Now'a Steam veya Epic Games gibi diğer platformlardaki kütüphanelerinden getiriyorsa da, uygun geliştirici stüdyo böyle yapıyorsa rızasını verdi.

Yeni eklemeler listesindeki tek AAA başlığı, sadece 18 Şubat 2021'de PlayStation 4, Xbox One ve PC'nin yanı sıra yeni nesil oyun konsolları için piyasaya sürülecek olan Ubisoft'tan Far Cry 6 aksiyon oyunu.

Ölü Yaş 2 (Buhar)
Blightbound (Buhar)
Kırıcılar (Steam)
Warface (Buhar)

GeForce Now uygulaması aracılığıyla oyunlar veya tüm kütüphaneler artık "Ayarlar> Oyunu senkronize et" yoluyla akış hizmetine daha hızlı aktarılabilir.

Ek olarak, taktik atıcı Rainbow Six Siege (kıyaslamalar) artık Nvidia ShadowPlay aracılığıyla Nvidia Highlights üzerinden oyun sahnelerini kaydetme desteği alıyor.

Çeviri iyimiş :D

Eray Yılmaz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,831
İsim
Eray Yılmaz
rambo: elektronik mühendisiyim
forum dakiler: haber bülteni :D
şaka bir yana güzel konu olmuş

Rambo87

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hızlı bir internete geçtiğim de yapacağım ilk şey Geforce Now kurmak olacak. 12 mb lik netle bile denedim. Bu kadar kaliteli bir şey görmedim . İlk oynamak istediğim oyun da eğer desteklerse tabi microsoft flight simulator 2020 bu olacak.
güzel dedin reis.
geforce now yine efso olay, nvidia tarafindan.
Mesaj otomatik birleştirildi:

rambo: elektronik mühendisiyim
forum dakiler: haber bülteni :D
şaka bir yana güzel konu olmuş
eyvallah güzel kardesim.
bilgimizi sizinlen paylasmak gurur verici.

COMANDANTE

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,282
İsim
Muhammed Talha Kuruçimen
güzel dedin reis.
geforce now yine efso olay, nvidia tarafindan.
Hitman 2 denemiştim ilk ya aşırı ön yargım vardı . Akıcı olamaz asla şöyle olur böyle olur 12 mblik netle akıcı oynadım oyunu tabi internet yüzünden bazı görseller kötüleşse de . Ha bilgisayardan oynamışım ha elin serverinden fark göremedim akıcılıkta.

Rambo87

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hitman 2 denemiştim ilk ya aşırı ön yargım vardı . Akıcı olamaz asla şöyle olur böyle olur 12 mblik netle akıcı oynadım oyunu tabi internet yüzünden bazı görseller kötüleşse de . Ha bilgisayardan oynamışım ha elin serverinden fark göremedim akıcılıkta.
hitman güzel oyun.
off eskiden nasil oynuyordum.
bide ozamanlarin en iyi grafik olayidi

COMANDANTE

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,282
İsim
Muhammed Talha Kuruçimen
hitman güzel oyun.
off eskiden nasil oynuyordum.
bide ozamanlarin en iyi grafik olayidi
Aşırı eğlenceli bir de insan ajan triplerine giriyordu . Saatlerce içine daldığımı hatırlıyorum.

Emre123a

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,312
İsim
Emre
Bu geforce now hakketen bu kadar işe yarıyor mu
Öyleyse 144hz monitör alıp ekran kartını 1650s alsam kasan oyunları burdan oynasam
Yeni evimizde fiber var

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,694
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı
Ben sistem sebebiyle kullanamıyorum. :D

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Rambo haber bülteni sundu.

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,005
İsim
Semih Boran
Selam Arkadaslar,

Ölü Yaş 2 (Buhar)
Blightbound (Buhar)
Kırıcılar (Steam)
Warface (Buhar)

Google Çeviri?

Top Bottom