Neler Yeni

İnceleme GeForce NOW İncelemesi | Ekran kartına cidden gerek olmayabilir

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Ekran kartına cidden gerek olmayabilir. Huawei Matebook D15 i5-1155G7 işlemcili IrisXE Graphics dahili grafik birimine sahip bir dizüstü bilgisayarım var.
3 aylığına denemek için GeForce NOW aldım ve keşke ekran kartım olsaydı demedim. Sunucularda bekleme olmadı. Direkt oyuna girdim. İnternet bağlantım süper değil ama yeterli. 60 Mbps bağlantım var. Tarayıcı üstünden play.geforcenow.com sitesinden bağlandığım zaman hiçbir şekilde uyarı vermiyor ama uygulaması üzerinden bağlantı kurduğumda oyuna girerken internet bağlantısı kontrolü sırasında sorunlarla karşılaşabilirsiniz hatasını alıyorum.
Aynı sorunu Xcloud'da alıyordum. Yani Edge üstünden Xcloud oyunlarını oynarken sıkıntı yok ama Xbox App üstünden karıncalı bir şekilde oynuyordum.
Dün R6S oynadım ve görüntü cidden kötüydü. Bu yazıyı yazarken gördüm sunucu seçme ayarı varmış. Bunu daha önce görseydim keşke. Otomatik olarak bana uzak sunucuyu seçmiş. Sunucuyu değiştirdim ve ağ yetersiz hatasını şimdi ağ yeterli durumu olarak veriyor. Ama R6S oynarken gecikme yok gibi oynuyordum. Yani sanki kendi bilgisayarıma indirmiş gibi x<10 ms ayarında oynuyordum. Bu rekabetçi bir oyunda işime yaradı aslında. Onun dışında hikayeli oyunlarda görüntü oldukça net.
Eğer bir bilgisayarınız varsa sadece ekran kartının 5000 TL olduğu bir dönemde 3-6 aylık gibi üyelik paketleri oldukça uygun fiyata olan bu servisi öneririm.
Yani bütçeniz varsa ve piyasadaki bütün oyunları oynamalıyım gibi bir hedefiniz yoksa çoğu oyunu oynatabilen bu servisi kullanmaya sıcak bakıyorsanız MacBook bile öneririm. Alakasız evet ama o cihazlara aşığım. Ana fikri anladınız siz.
Hazırda indirim varken bi' bakın isterseniz:
1686769210362.png

ahmetbirs

80+ Bronze
düşünen olursa elimde 1 aylık kod var kullanmayacagım site fiyatının altına verebilirim maksat alıp deneyecek arkadaşların işi görülsün internetiniz iyi ise ilaç gibi gelebilir

Top Bottom