Neler Yeni

Geforce NOW ne durumda? Sizce alayım mı? Sıra durumu düzeldi mi?

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
Arkadaşlar Geforce nowu bu ay alacaktım ama hem istediğim oyunları alamadığım için ve çok sıra oluyor vs yorumlarını görünce önümüzdeki ay almaya karar verdim. Kullanan arkadaşların tavsiyelerine ihtiyacım var. İnternet hızım bu şekilde onunla ilgilide yorum yaparsanız sevinirim. Online oyunlar oynamyacam. Cyberpunk falan oynamak için alıyorum.
aaa.PNG

Dahası  
Reaksiyon skoru
4,626
İsim
Ekmeleddin armut
İlgilendiği Kategoriler
Cloud gaming (Geforce now,Stadia,xCloud)
Satın alınca sıra olmuyor ki.
Lütfen biraz araştırın öyle konuşun şöyleki eğer premium paket alırsanız sıra beklememe değil sırada öncelik yani piority alıyorsunuz tek bir server var şuan tr'de ve daha yeni çıktı bu servis türkiyede yanı şuan hype'lı size tavsiyem bir kaç ay bekleyip almanız ama ben yerinizde olsam xCloud u beklerdim

KlausM

80+ Silver
Almaman hata al ping sorunun zaten olmaz maşallah netin baya iyi kesintisiz oynarsın hemen almanı tavsye ederim :D

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Almaman hata al ping sorunun zaten olmaz maşallah netin baya iyi kesintisiz oynarsın hemen almanı tavsye ederim :D
ayın 3 ünde cyberı alimde :D alacam insallah. Şöyle full grafiklerde bi oyun keyf yapalım... :D

39731

80+ Platinum
En İyi Cevap
22
Daha beklemenizi öneririm. Hala sıkıntılı.

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

39731

80+ Platinum
En İyi Cevap
22
Ne gibi sıkıntılar var reis? Sıra hariç başka sıkıntılar varmı? Optimizasyon sıkınıtısı gibi çökme gibi vs..
İnsanlardan gördüğüm kadarı ile ping sorunu ve drop girmesi yaşayan insanlar bir hayli fazlaymış.

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı

Arcturus

80+ Bronze
Arkadaşlar Geforce nowu bu ay alacaktım ama hem istediğim oyunları alamadığım için ve çok sıra oluyor vs yorumlarını görünce önümüzdeki ay almaya karar verdim. Kullanan arkadaşların tavsiyelerine ihtiyacım var. İnternet hızım bu şekilde onunla ilgilide yorum yaparsanız sevinirim. Online oyunlar oynamyacam. Cyberpunk falan oynamak için alıyorum.
Alıntıyı görüntüle
Boosteroid Alın en iyisi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Berk
İPad pro cihazım üzerinden csgo oynama hayalim vardı. Klavye çalışıyor ama mouse çalışmıyor. Hayallerim yıkıldı :( hüğğğ

Top Bottom