Neler Yeni

Geforce Now Paycell ile ödeme

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Mehmet Can Aykan
Merhaba Arkadaşlar,
Şuan Geforce Now üzerinde bir yıllık üyelik indirime girmiş ve satın almak için girdiğim zaman karşıma sadece Paycell ile ödeme çıkıyor. (Aynı durum 6 aylık üyelik için de geçerli fakat 3 aylık ve 1 aylık üyeliklerde Masterpass ödeme sistemi de çıkıyor ve ben Papara kartımı kullanarak bu üyelikleri satın alabiliyorum.)
Benim merak ettiğim konu ise ben bir yıllık üyelik almak için Paycell kart sahibi mi olmalıyım yoksa Papara ile satın alabilir miyim?
@Che_

Ekler

• Ekran görüntüsü 2023-03-21 043414.png
    Ekran görüntüsü 2023-03-21 043414.png
    52.1 KB · Hit: 77

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,322
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Merhaba Arkadaşlar,
Şuan Geforce Now üzerinde bir yıllık üyelik indirime girmiş ve satın almak için girdiğim zaman karşıma sadece Paycell ile ödeme çıkıyor. (Aynı durum 6 aylık üyelik için de geçerli fakat 3 aylık ve 1 aylık üyeliklerde Masterpass ödeme sistemi de çıkıyor ve ben Papara kartımı kullanarak bu üyelikleri satın alabiliyorum.)
Benim merak ettiğim konu ise ben bir yıllık üyelik almak için Paycell kart sahibi mi olmalıyım yoksa Papara ile satın alabilir miyim?
@Che_
ilginç hocam, benim bildiğim her kart ile alınabiliyor. Paycell kısmına o an kullandığınız kartı girmeyi denediniz mi? Eğer olmazsa Paycell kart açmak çok zor değil hocam onu da tercih edebilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Mehmet Can Aykan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ilginç hocam, benim bildiğim her kart ile alınabiliyor. Paycell kısmına o an kullandığınız kartı girmeyi denediniz mi? Eğer olmazsa Paycell kart açmak çok zor değil hocam onu da tercih edebilirsin.
İnternette bu konuyla alakalı sorun yaşayan insanlar gördüm. Bu yüzden denemedim

TİTAN.

80+ Platinum
Merhaba Arkadaşlar,
@Che_
Bi bankanın numarasını girip denediniz mi merak ettim bu sorunu ilk defa duydumda

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Mehmet Can Aykan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bi bankanın numarasını girip denediniz mi merak ettim bu sorunu ilk defa duydumda
Hayır. Herhangi bir bankanın numarasını denemedim. Merak ettiğim konu işte herhangi bir banka kartıyla veya Papara ile oluyor mu yoksa Paycell kart ile mi satın almalıyım?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,508
Üyeler
156,345
Son üye
dvre
Top Bottom