Neler Yeni

Gelin 7000-8000 tl Arası Bir Laptop Alalım

sevo16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Servan Murat AMAK
Merhaba Arkadaşlar
Önceliğim solidworks, catia, nx gibi 3d katı modelleme yapacağım boş zamanlarımda da güncel oyunlarda beni üzmeyecek bir bilgisayar ihityacım var bütçem max 8 bin teknik konulara çok hakim değilim direk marka model tavsiyesi olursa çok işime yarar şimdiden teşekkürler.

ilk önceliğim gaming olmadığı için ışıklı mışıklı rgbli olup olmaması çok sorun değil benim için

MrJosef

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
694
İsim
Yusuf Kağan İnan
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Toplama, Telefon Önerileri
Merhaba Arkadaşlar
Önceliğim solidworks, catia, nx gibi 3d katı modelleme yapacağım boş zamanlarımda da güncel oyunlarda beni üzmeyecek bir bilgisayar ihityacım var bütçem max 8 bin teknik konulara çok hakim değilim direk marka model tavsiyesi olursa çok işime yarar şimdiden teşekkürler.

ilk önceliğim gaming olmadığı için ışıklı mışıklı rgbli olup olmaması çok sorun değil benim için
Hocam bir masaüstü konusu açıyorsunuz bir laptop. Bence ilk önce laptop mu yoksa masaüstü mü alacağınıza karar verin.

sevo16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Servan Murat AMAK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bir masaüstü konusu açıyorsunuz bir laptop. Bence ilk önce laptop mu yoksa masaüstü mü alacağınıza karar verin.
diğer konuda da belirttim aslında laptop düşündüğümü ancak aynı sistemi masaüstünde daha uygun fiyata toplanabileceğini düşünüyorum bu yüzden iki konu açtım hangisi tavsiye edelirse ona yönelicem illa laptop yada masa üstü almak gibi bir zorunluluğum yok

ByEfe04

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,874
İsim
Efe Kıcır

asemih159

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
664
İsim
Semih
diğer konuda da belirttim aslında laptop düşündüğümü ancak aynı sistemi masaüstünde daha uygun fiyata toplanabileceğini düşünüyorum bu yüzden iki konu açtım hangisi tavsiye edelirse ona yönelicem illa laptop yada masa üstü almak gibi bir zorunluluğum yok
Eğer masaüstü alam imkanınız varsa kesinlikle masaüstü öneririm.
Aynı fiyata çok daha fazla performans alırsınız.
Eğer sisteminiz size yetmemeye başlarsa (8k bütçe 6 yıl gider) sisteminizi yükseltirsiniz.
Masaüstünde sıcaklıkta daha düşük seviyelerde geziyor.

snowfoxstache

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,034
İsim
mert
Merhaba Arkadaşlar

en iyisi bu olur.

Top Bottom