Neler Yeni

Gencer Gaming ne zaman kargolar?

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Yiğit Şahin
Merhabalar, 10.08.2023 tarihinde Victor sistemini satın aldım. Açıkçası satın aldıktan sonra da biraz yorumları okuyunca geç kargoladıklarını gördüm. Ne kadar sürede kargolanır? 15 iş günü bekleyen olmuş. Ayrıca şu an sipariş takibi yaptığımda kargo kodu vermişler lakin geçersiz gözüküyor.

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,476
İsim
Mehmet Çelik
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Bu gençer ne kadar uygunda olsa düzeltmesi gerek artık birşeyleri forumdan bir arkadaşa daha geçersiz takip vermişlerdi

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Yiğit Şahin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu gençer ne kadar uygunda olsa düzeltmesi gerek artık birşeyleri forumdan bir arkadaşa daha geçersiz takip vermişlerdi
Bende açıkçası uygun olduğu için aldım ama kargo sistemi gerçekten çok berbat.

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,476
İsim
Mehmet Çelik
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman

ahmetttt5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
ahmetttt
Çoğu yerde bu konu açıldığında birileri zaten altına yazıyor desteğe yazarsanız doğrusunu veriyorlar diye sizde öyle yapabilirsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Yiğit Şahin
Çoğu yerde bu konu açıldığında birileri zaten altına yazıyor desteğe yazarsanız doğrusunu veriyorlar diye sizde öyle yapabilirsiniz
Sistemim hala hazırlanıyor olarak gözüküyor, kargoya verilmediği halde nasıl doğrusunu isteyeceğim?

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
716
İsim
Musa ÖZ
Merhabalar, 10.08.2023 tarihinde Victor sistemini satın aldım. Açıkçası satın aldıktan sonra da biraz yorumları okuyunca geç kargoladıklarını gördüm. Ne kadar sürede kargolanır? 15 iş günü bekleyen olmuş. Ayrıca şu an sipariş takibi yaptığımda kargo kodu vermişler lakin geçersiz gözüküyor.
Berbat bir firma, çok uygun olmadığı sürece veya aynı sistemin bir tık pahalısı itopya da sinerji de varsa oralardan almak en iyisi. Müşteri hizmetleri de kötü

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Yiğit Şahin
Berbat bir firma, çok uygun olmadığı sürece veya aynı sistemin bir tık pahalısı itopya da sinerji de varsa oralardan almak en iyisi. Müşteri hizmetleri de kötü
Açıkçası Vatan'da bir sistem indirime girmişti onu yetişemediğim için alamadım. Onun dışında uygun sistem yoktu maalesef bu fiyata.

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
716
İsim
Musa ÖZ
Açıkçası Vatan'da bir sistem indirime girmişti onu yetişemediğim için alamadım. Onun dışında uygun sistem yoktu maalesef bu fiyata.
Umarım sorun yaşamadan en kısa sürede teslim alırsınız hocam.

Thadox

80+ Bronze
Sen dua ette bilgisayar eline ulaştığında sorunu olmasın. Eğer sorunu olursa şanslıysan bir aya hallederler. İnternet üzerinden yıllardır alış veriş yaparım gördüğüm en rezil en berbat firma bu. Keşke 2 bin tl pahalı olaydı da ince hesaptan falan alaydım diyorum hala. (Bende kargoya vermeleri 13 gün sürmüştü)

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,660
İsim
MehmedVII
Sınıf arkadaşıma 2022 sonbaharında rx 6600 - r5 5500'lü sistem aldırmıştım, 10 günde eline ulaşmıştı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Yiğit Şahin
Sen dua ette bilgisayar eline ulaştığında sorunu olmasın. Eğer sorunu olursa şanslıysan bir aya hallederler. İnternet üzerinden yıllardır alış veriş yaparım gördüğüm en rezil en berbat firma bu. Keşke 2 bin TL pahalı olaydı da ince hesaptan falan alaydım diyorum hala. (Bende kargoya vermeleri 13 gün sürmüştü)
Umarım bir sıkıntı çıkmaz, sıkıntı çıkarsa da yapabilecek bir şey yok tamirden ziyade direkt iadeye yollarım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
997,461
Üyeler
157,955
Son üye
disiplynbera
Top Bottom