Neler Yeni

General Mobile gm20 alınır mı?

Furkan SıRR

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,335
İsim
Furkan Sır
Arkadaşlar ben yeni telefon alacağım. Daha önceden general mobile gm5 plus kullandım yazılım hariç çok memnundum 3 yıldır sağlam onu babama verdim kendime yeni alacağım. Şu an trendyolda GM 20 1620 Tl sizce alınır mı bu fiyata. 100 yorumdan 90'ı olumlu. Zaten daha önceden kullandım general mobile. General mobile alma değmez çöp demeyin kullandığım için tecrübeliyim sadece bu fiyata alınır mı ne düşünüyorsunuz?

İnternet kafeci

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
Xd x
Arkadaşlar ben yeni telefon alacağım. Daha önceden general mobile gm5 plus kullandım yazılım hariç çok memnundum 3 yıldır sağlam onu babama verdim kendime yeni alacağım. Şu an trendyolda GM 20 1620 TL sizce alınır mı bu fiyata. 100 yorumdan 90'ı olumlu. Zaten daha önceden kullandım general mobile. General mobile alma değmez çöp demeyin kullandığım için tecrübeliyim sadece bu fiyata alınır mı ne düşünüyorsunuz?
Şuanda 2000 altı piyasada adam akıllı telefon kalmadı bence alınır

Furkan SıRR

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,335
İsim
Furkan Sır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Furkan SıRR

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,335
İsim
Furkan Sır
Knk şimdi epey yorumlarını okudum da kararını bidaha gözden geçir bence
sıkıntı yok arada kötü yorumlar var önceki gm5 plusa da millet alınmaz demiş ön yargılı çoğu kişi yinede araştırcam eyw

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
gm 5 plus kullandım zamanında ama leş gibi bir telefon belki 10 kere garantiye gönderdim dokunmatiği çalışmıyordu kendi kendine uygulamalara girip klavyeyi falan açıyordu rezil bir telefondu gm markasına ön yargım var onu alacağınıza j7 prime yada j6 falan alın yada a10s

Furkan SıRR

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,335
İsim
Furkan Sır
gm 5 plus kullandım zamanında ama leş gibi bir telefon belki 10 kere garantiye gönderdim dokunmatiği çalışmıyordu kendi kendine uygulamalara girip klavyeyi falan açıyordu rezil bir telefondu gm markasına ön yargım var onu alacağınıza j7 prime yada j6 falan alın yada a10s
j7 bu saatten sonra ölü bi telefon teknoloji birazda şans gm5 plus bendeki 3 yıldır sorunu yok sadece android 8.0 oyunlardan atardı zaten babamda artık :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

j7 a10 s 2k ve özellik olarak a10 çok düşük kalıyor marka takıntım yok amacım fiyatına göre en iyi telefon 1620 TL'ye göre gm 20 cazip geliyor

Top Bottom