Neler Yeni

Öneri General Mobile Gm20 yorumum

Omnissiah

80+ Bronze
Yıllardır severek kullandığım redmi note 7 telefonum malesef belirsiz sebeplerden ötürü bozulunca ve tamir edilemeyince geçici bir telefon edindim General mobile gm20 zaten telefondan beklentin aşırı yüksek değil kamerası iyi olsun ara sıra oyun oynatsın vb bu telefon ihtiyacımı karşılıyor şimdilik. Kamera performansı fiyatına göre güzel ben gerçi bunu geçici olarak kullanıyorum 1 sene dolmadan zaten değiştirip adam akıllı bir samsung a21s veya xiaomi vb alacağım için açıkçası beklentimi düşük tuttum ve beklediğimden iyi sonuç elde ettim açıkçası segmentine göre kamerası hoşuma gitti diyebilirim tabi şikayetlerim var fakat yüzeysel şeyler ne bileyim parmak izi okuyucusu ile kameranın yeri ayrı olabilirdi. İşlemci bi tık daha yüksek veya snapdragon ailesinden konabilirdi. Ekran ise 1080p civarı olabilirdi ama dediğim gibi beklentimi düşük tuttum ve memnun kaldım. Yeni telefonumu alana kadar bununla idare edeceğim. Ekran geniş telefon aşırı ağır değil hatta benim redmi note 7 telefonumdan daha hafif. İçinden kulaklıkta çıktı ekstra olarak ama bence bu telefonun en şaşırtıcı yanı kesinlikle kamerası. Gündüz İyi foto çekiyor ama 1080p video kaydı alırken sadece 30 fps var keşke 60 olsaydı ayrıca video kalitesi çok hoşuma gitmedi redmi note 7 den sonra. Gece çekimi yorumlarını yaparım.

Bu telefonu kimler almalı?

Sosyal medyaya gireyim kamera gündüz iyi fotoğraf çekecek kadar güzel olsun. Basit oyunları oynatsın işte PUBG lite oynarım ben zaten vb diyenler alabilir
onun haricinde. Ben zaten oyun oynamıyorum çok işim yok basit ihtiyaçlarımı görsün zaten ben vakit ayıramıyorum ders çalışıyorum vb diyenlerde edinebilir

Oukitel c21 telefona alternatifte alınabilir bence.

Zaten geçici olarak kullandığımın farkında olarak aldım bu yüzden beklentilerimi düşük tuttum ve ihtiyaçlarımı karşıladı açıkçası. Bu yıl içinde yada yaz ayında yeni hedeflediğim samsung veya xiaomi model yeni ve güçlü bir telefon alınca onuda incelerim umarım yardımcı olmuştur bu yazı.

Gm20 telefonunun kamera örneklerini paylaşırım şu an kurulum güncelleme vb bitince.

Son düzenleme:

ThorJ

80+ Silver
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,786
İsim
alperen
İlgilendiği Kategoriler
Araçlar, Akıllı Telefonlar, Donanım, Dizüstü Bilgisayarlar, Custom ROM
Hayırlı olsun.
Evet bu cihazdan öyle aşırı beklentiler olmamalı, orta halli günlük kullanım için uygun bir cihaz. Oyunda iyi bir performans vb. beklemek yanlış olur.

Omnissiah

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hayırlı olsun.
Evet bu cihazdan öyle aşırı beklentiler olmamalı, orta halli günlük kullanım için uygun bir cihaz. Oyunda iyi bir performans vb. beklemek yanlış olur.
Tabi. Zaten para biriktirip part time vb işe girip orta üst segment bir samsung marka almayı düşündüğüm için beklentimi düşük tutuyorum ona göre bu telefonu kullanıyorum.

ThorJ

80+ Silver
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,786
İsim
alperen
İlgilendiği Kategoriler
Araçlar, Akıllı Telefonlar, Donanım, Dizüstü Bilgisayarlar, Custom ROM
Tabi. Zaten para biriktirip part time vb işe girip orta üst segment bir samsung marka almayı düşündüğüm için beklentimi düşük tutuyorum ona göre bu telefonu kullanıyorum.
Hayırlısı..

Omnissiah

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

ThorJ

80+ Silver
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,786
İsim