Neler Yeni

GETİR YEMEK 50 TL İNDİRİM

tunq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
395
İsim
Tuna
kupon kullanılmış diyo ama kampanyalarda yok

xFxem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Cem
Getiri bu konu için aramıştım ve bana bugünlük bir indirim kodunun olmadığını daha önce yapılmış ve bitmiş bir indirim kuponunu kullanabilliyor olabileceğimi söylemişti, yüksek ihtimal daha önce yapılmış bir indirim.
hepsi başka bişey söylüyor klasik robot cevaplar: müdürünü bağla dersen kuzu kesilip işini cözmeye yapabiliyorlarsa kupon tanımlaması yapıyorlar.Zaten görüştüğümüz kişiler bu uygulamaların bünyesinde calısan insanlar degiller parasıyla uzaktan pek bilgisi olmayan insanlar.

KrofeSSional

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
527
İsim
Kerem Taşdemir
hepsi başka bişey söylüyor klasik robot cevaplar: müdürünü bağla dersen kuzu kesilip işini cözmeye yapabiliyorlarsa kupon tanımlaması yapıyorlar.Zaten görüştüğümüz kişiler bu uygulamaların bünyesinde calısan insanlar degiller parasıyla uzaktan pek bilgisi olmayan insanlar.
İndirim ekibiyle görüşücem dedi bekletti indirim ekibimiz böyle yok falan demiş dediğine göre telefondan aramıştım. Hangis doğru bilemem tabii ki

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,677
İsim
Deniz Efe
kralsın kanka ödeme ekranında girdim kuponu 40tlye zurna soyledim

Vegien

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Emin Ceylan
Valla kuponu ben bir yerden görmedim. Dün çarşamba kodlu indirim vardı. Bugün de sipariş verecekken persembe diye denedim geldi. Bende oldu bazılarında oluyor bazılarında olmuyor. Yarın da cuma diye deneyin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,973
Üyeler
154,161
Son üye
woxy4731
Top Bottom