Neler Yeni

🔥İndirim Getir Yemek 50 TL indirim

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,077
İsim
Mehmet Aslan
Trendyol Go da da 180 tl ye 80 tl indirim var haberiniz olsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
İbrahim mesut tekin
Bu 50 tl lik indirimler hiçbir şey ifade etmiyor bir sakız parası neredeyse konusunu açmayı bırakalım bence

nydachles

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Alper GÖK
Ulan koskoca Adana'da bir tek buraya gelmiyor şaka gibi ya!

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,952
İsim
Hacı
Eyvallah ciğerim 😍

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
İbrahim mesut tekin
Ben Ankaradayım 100TL'ye döner alıyorum 50tl indirim yapılıyor resmen bedavaya geliyor herkesi İstanbul'da mı yaşıyor zannediyorsunuz anlamıyorum.
Bu neyin tepkisi hocam o kadar indirim seviyorsanız uygulamaya girip kontrol edersiniz. Sıcak fırsatlardan gelen her 5 bildirimden birisi 50 tl indirim haberi boş işler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Her bölgede farklı fiyat skalası var. Herkes İstanbul’da yaşamıyor, varsa daha fazla indirim paylaş faydalanalım
Bu kod 50 tl lik indirim kodu başka bölgede yaşayan birisi bu kodu kullandığında 100 tl indirim uygulamaz ama bilginiz olsun. İndirim lazımsa uygulamaya girip bakın sıcak fırsatlardan bildirim beklemeyin

Yani hangi mantıkla bunu yazdın ki xD
Sende olmayan mantıkla

Knispel

80+ Bronze
Bu neyin tepkisi hocam o kadar indirim seviyorsanız uygulamaya girip kontrol edersiniz. Sıcak fırsatlardan gelen her 5 bildirimden birisi 50 tl indirim haberi boş işler

Bu kod 50 tl lik indirim kodu başka bölgede yaşayan birisi bu kodu kullandığında 100 tl indirim uygulamaz ama bilginiz olsun. İndirim lazımsa uygulamaya girip bakın sıcak fırsatlardan bildirim beklemeyin

Sende olmayan mantıkla
Hocam vaktimiz yok çünkü işten geliyorum biraz kafa dağıtmak için forumlarda geziniyorum rastgele görüyorum yoksa aklıma bile gelmez yorgunluktan.

Top Bottom