Neler Yeni

🔥İndirim 🔥GETİR YEMEK ilk sipariş 40 TL indirim🔥

Sebastian Szymanski

80+ Silver
Getir Yemekte ilk siparişinize özel 70 TL ve üzeri alışverişlerde 40 TL indirim var şuan. ilk baktığımda benim bölgeme özel yazıyordu başka şehirdeki arkadaşlarımada sordum onlardada varmış

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Artık bu tarz uygulamaların hepsinde ilk siparişe yüksek fiyatlı indirimler uygulanıyor. Bu yeni veya ilk defa olan bir şey değil.
O yüzden değeri olmayan bir konu bana göre :)
Sende indirim beğenmiyorsun o zaman git normal fiyatından al.Yüksek fiyatlı indirimlerin sebebi eskiden limitsiz indirim paylaşıyorlardı ben dahil 3-4 hesaptan alınca farkedip limiti yükselttiler.

Agathon

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Sende indirim beğenmiyorsun o zaman git normal fiyatından al.Yüksek fiyatlı indirimlerin sebebi eskiden limitsiz indirim paylaşıyorlardı ben dahil 3-4 hesaptan alınca farkedip limiti yükselttiler.
Yukarıda indirimi beğenmiyorum diye bir cümle geçmiyor. Forumda vakit harcayan herkes bunlardan faydalanan insanlar zaten. Okuduğunu anlaman için kitap okumalısın.

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci

Agathon

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Ben anlamıyorum arkadaş. Orada kendi yorumumu yapıyorum bana göre diye belirtiyorum. Adam geliyor yok indirimi beğenmiyosan git yüksek fiyattan al. Gelmiş karşımda bi de 3-4 hesaptan almasını da överek anlatıyor :D

Sebastian Szymanski

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben anlamıyorum arkadaş. Orada kendi yorumumu yapıyorum bana göre diye belirtiyorum. Adam geliyor yok indirimi beğenmiyosan git yüksek fiyattan al. Gelmiş karşımda bi de 3-4 hesaptan almasını da överek anlatıyor :D
Hocam amma abartmışsın elbette başka uygulamaları kullanıp getirdeki indirimden haberi olmayan insanlar vardır indirim indirim sonuçta konusu açıldımı baktım yoktu bende açtım abartılacak bir şey değil

Agathon

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Hocam amma abartmışsın elbette başka uygulamaları kullanıp getirdeki indirimden haberi olmayan insanlar vardır indirim indirim sonuçta konusu açıldımı baktım yoktu bende açtım abartılacak bir şey değil
Hocam benim kurduğum oradaki cümleler bilgisayar basında olan kişilerin bunları kullandığı yönünde. Zaten böyle konu olmamalı neden açtın herkes biliyor tarzında da konusmuyorum. Bana göre herkes kullanmıstır kullanmayanlar ise bu tarz şeylerle ilgilenmeyen kişilerdir. :)

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Enes Bahadır
Her ne kadar aktif olarak bilgisayar başında olan birisi bu gibi şeyleri gözden kaçırabiliyor veya haberi olmayabiliyor. Haberi olmayıp bu uygulamayı indirip faydalanan ayrıca annesine babasına veya akrabalarına faydası olanlar oluyor, dile getirmen güzel bişey kardeşim, eline sağlık.

Sebastian Szymanski

80+ Silver
Hocam benim kurduğum oradaki cümleler bilgisayar basında olan kişilerin bunları kullandığı yönünde. Zaten böyle konu olmamalı neden açtın herkes biliyor tarzında da konusmuyorum. Bana göre herkes kullanmıstır kullanmayanlar ise bu tarz şeylerle ilgilenmeyen kişilerdir. :)
Hocam maalesef ki burda bu konuyu açtığımda bir kazancım olmuyor forumda çoğu zaman indirimler paylaşılıyor ve herkes birbirine yardımcı oluyor benimde amacım bu eminim bu kampanya min 1 aydır var ama ben yeni gördüm ve hala görmeyenlerde vardır.

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Kitap oku diyorsun ama kendin daha bir şey anlamıyorsun,dostum bende diyorum sana göre öyleyse alma o zaman git normal fiyatından al indirimli almak varken.Benim 3-4 hesaptan aldığımı övdüğüm cümleyi göster tamam diyicem susucam.Sana diyorum ki herkes alt limit olmadığı için bedavaya yiyiyordu bu yüzden yemeksepeti limiti yükseltti sen geliyorsun limit niye yüksek diyorsun.

Artık bu tarz uygulamaların hepsinde ilk siparişe yüksek fiyatlı indirimler uygulanıyor. Bu yeni veya ilk defa olan bir şey değil.
Limit yüksek dediğin mesaj.

O yüzden değeri olmayan bir konu bana göre :)
Buda indirimin umrunda olmadığını gösteren mesaj,bende bu mesajına diyorum ki gidip yüksek fiyattan alabilirsin adamlar ne güzel indirim koymuş.

sekar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Onur
Ben indirimi nasıl uygulayacağımızı anlamadım yardımcı olabilecek olan varmı

Top Bottom