Neler Yeni

GIBIRNET e geçilir mi ? Deneyimlerinizi paylaşırmısınız?

Quiwick

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
959
İsim
Emre
Arkadaşlar ttnet 24mbit lik taahhütüm 26 gün sonra bitiyor 120tl ödediğim paket için şuan ttnet 400 küsür tl istiyor ve bu 24 mbit lik paket için çok fazla bende internette biraz bakındım gıbırnet adlı firmaya denk geldim ve önerilen bir firma.
Bu firmanın Müşteri hizmetleri fln nasıldır ? Bir sorun olduğunda hızlı ve ilgili bir şekilde çözülüyor mu kolayca ulaşabiliyormuyuz ?

alt yapı sorgusunu ve hat değerlerimi aşağıda bırakıyorum.

1708688776429.png

Eve gelen kablo kopmuştu kablo onarıldıktan sonra uploadım 2 ye sabitlenip hat zayıflamam 17 ye düşürüldü öncedne 5mbit civarı upload alıp hat zayıflamam 35 civarıydı.
1708688829379.png

Buda önceki hat değerlerim
1708688909928.png

Not: Şuan ki ttnet aboneliği amcamın üzerine eğer gıbırnete geçersek babamın üzerine yeni abonelik açtırcaz bu sayede sıfırdan port ve kablo çekilmiş olup olabildiğince temiz bir hat alabileceğimi düşünüyorum sizin görüşlerinizide duymak isterim.

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Kemalhan Altay
2 yıldır kullaniyorum memnunum hatta ocaktan önce kampanya yaptilar 150 tl den 2 yil ödedim 2 yil sonra 1k olur ben 150 oderim kafaa rahat

C4L0X

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Yunus
Neredeyse 3 yıldır kullanıyorum çok memnunum
Not: Şuan ki ttnet aboneliği amcamın üzerine eğer gıbırnete geçersek babamın üzerine yeni abonelik açtırcaz bu sayede sıfırdan port ve kablo çekilmiş olup olabildiğince temiz bir hat alabileceğimi düşünüyorum sizin görüşlerinizide duymak isterim.
bu şeklide yaparsanız kurulum ücreti ödersiniz onun yerine geçiş yapıp ücretsiz olarak aboneliği devir alabilirsiniz

Lady-Of-Ice

80+ Silver
Alacağınız hızı mesafe belirler. Port değişsede hızda beklediğiniz gibi artış olmaz. Bina içi ankastreden kendiniz veya elektrikçiye bakır tel kablo ile eksiz yekpare tek parça çekerseniz hat kaliteniz artar.

Quiwick

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
959
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alacağınız hızı mesafe belirler. Port değişsede hızda beklediğiniz gibi artış olmaz. Bina içi ankastreden kendiniz veya elektrikçiye bakır tel kablo ile eksiz yekpare tek parça çekerseniz hat kaliteniz artar.
tamamdır hocam yarın ttnet ekibi gelicek bi kontrol ettircez değerleri fln ne sorabilirim fikir verirmisiniz

Quiwick

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
959
İsim
Emre
Neredeyse 3 yıldır kullanıyorum çok memnunum

bu şeklide yaparsanız kurulum ücreti ödersiniz onun yerine geçiş yapıp ücretsiz olarak aboneliği devir alabilirsiniz
Hocam bugün gelen ttnet ekibi o tarz firmalarda hatta vb sorun çıkarsa biz gelmiyoruz dedi bu konu hakkında hiç sorun yaşadınız mı?

C4L0X

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Yunus
Hocam bugün gelen ttnet ekibi o tarz firmalarda hatta vb sorun çıkarsa biz gelmiyoruz dedi bu konu hakkında hiç sorun yaşadınız mı?
Yalan söylemişler 48 saat içinde mecbur gelmek zorundalar. Ben en son altyapı kaynaklı 2 yıl önce falan sorun yaşamıştım o zamanlar kayıt açtıktan 2-3 saat sonra gelmişlerdi

Quiwick

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
959
İsim
Emre
Yalan söylemişler 48 saat içinde mecbur gelmek zorundalar. Ben en son altyapı kaynaklı 2 yıl önce falan sorun yaşamıştım o zamanlar kayıt açtıktan 2-3 saat sonra gelmişlerdi
tamamdır hocam pedere iletiyim bunu yoksa boşuna 24 mbit e 400 küsür para vericez

Noxyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Deniz TAŞKIN
Fps oyunlarında ping istemiyorsan uzak dur. Netspeed önerimdir ttnet turknet gibirnet netpeed kullanan biri olarak söylüyorum

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,059
İsim
Lokman Doğan
Fps oyunlarında ping istemiyorsan uzak dur. Netspeed önerimdir ttnet turknet gibirnet netpeed kullanan biri olarak söylüyorum
ben hiç ping yaşamadım valoda bile. 22 ye sabitti hep

C4L0X

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Yunus
aynı konumdan netspeed, comnet, turknet, gıbırnet i denedim içlerinden en iyisini gibirnet verdi testlerimi de atayım.
bu netspeed valve:
1708779113901.png

bu da gıbırnet valve:
1708779168762.jpeg

Quiwick

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
959
İsim
Emre
Top Bottom