Neler Yeni

GIBIRNET'İ kullanan Var mı?

altin cocuk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,077
İsim
neu
GIBIRNET geçen günler de hatırladığınız üzere 66 tane oyun vermişti. Bazıları tehlikeli diyerek ben kullanmamıştım şu anda oyunları kullanan var mı?

Avolay

80+ Gold
İndiridm oyunları açılıyorlar da

Kerem Işık

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Forumda kullanan oynayan çok kişi gördüm bir sıkıntı olsa görürdük büyük ihtimalle bir sıkıntı olmadı.

Canxkarax

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,260
İsim
Can
arkadaşım almış ama ben önermiyorum eğer alınacaksa yeni steam hesabı açıp alınmalı ne olduğu belli olmayan yere steam hesabımı vermem ben.

Pigasor

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
288
İsim
Barış Sayan

ouzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
461
İsim
Oğuz Yaka
Instagram
ouz.y
arkadaşım almış ama ben önermiyorum eğer alınacaksa yeni steam hesabı açıp alınmalı ne olduğu belli olmayan yere steam hesabımı vermem ben.
Kendi sitelerinden okumuştum Steam ile anlaşmalarımız var diyorlar bence güvenilir yani gizlice yaptıkları bir şey değil gidip anlaşmışlar.

Avolay

80+ Gold
Olayın Steam hesabı istememesi :D Aile paylaşımı mantığıyla çalışıyor ama steam ile anlaşmaları var protokollerden biri olan her iki bilgisayardada hesaplara girilmiş olmasış artı kaldırılmış aynı ağda olmak yeterli kurucularla 1e1 konuştum :)

Top Bottom