Neler Yeni

Gidin şu köpeğinize ağızlık takın takmayanı uyarın

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,936
İsim
tümen dağ
senın bir şey demenle sorun çözulmez bu sorun her zaman olmuştur herzamanda olucaktır

senin dediğin adam bu olabılır mı

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,496
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....
Knk kaslı bişeyse ve heryerinden salya akıyorsa ve tüyleri fazla belli olmayıp sanki tüysüz gibi görünüyorsa ve ağzının kenarları kırmızı veya kan gibi vb şeyler varsa ve köpeğin üstünde pembemsi biyer varsa o pitbuldur ha eğer ki kafası sivri bi ağıza sahip dersen o pitbull deil ve ve en önemlisi PİTBULL GİBİ KÖPEK DİYEMİYORUM MONSTERLAR B-E-S-L-E-N-M-E-Z
O köpeklerin dengesi yok onların dostu olmaz o yaratıkları beslemek ayı ile aynı yerde olup üstünün bal dolu olması gibi bişey.

Besim Tibuk

80+ Gold
Sokak köpekleri daha büyük sorun. Uyutulmaları gerekiyor acil.

Maykıl

80+ Silver
Köpekleri toplamak en iyi çözüm
a-a ama benim sucum ne
1662492590503.png

tatlış kopeciklerdemi toplanmalı sence

.RBO.

80+ Silver
Ben bisiklet üstünde yüksek hızda tarla yolunda iken (köy ile ilçeyi bağlayan 300-400 metelik toprak yol iki yanıda tarla) küçük bir yokuş var yavaşlamazsanız Allahınıza kavuşursunuz tam orayı görmeye başladım hızım arttı baktım bir şey havlıyor hemen freni kökledim 8 tane köpek karşımda bana TURAN TAKTİĞİ yapıyor hızımınn kesilceği yere pusmuşlar birde durdum başta sakince bisikleti önüme hemen önüme aldım yerden bir taş aldım başladım köpeklere saydıtmaya ana avrat sövüyordum onlar havlıyordu ben sövüyordum 😀 köpeklere sonra korkup kaçtılar ardından yola devam ettip bu sefer aynı köpekler arası yol yapılmış tepenin üstünde orjinal TURAN TAKTİĞNİ uyuladılar son hız yokuş aşğıya uçtum. Köpeklerden nasıl koruncağını bilmesem cesur olmasam belki 1-2 kemiğimi bulurlardı yada bulamazlardı 😕
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde şu da var dediğik yolda bir pitbul son hız arkamdan bana koşuyordu Annemin sele saldırısı köpek korkup kaçtı bende kurtuldum 😀

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,579
Üyeler
141,315
Son üye
GhtBoss
Top Bottom