Neler Yeni

gigabye 2060 ekran kartı almak mantıklı olur mu

başka bir model 2060 olsaydı örnek olarak asus dual, alınabilirdi ama gigabytın 2060ı ''forumlarda denk geldiğim konalara göre'' çok ısınan bir model. almak size kalmış ama şöyle birşeyde söyleyebilirim; bende msi rx 5700 xt mech modelini kullandım o modelde forumlarda çok ısınıyor diye yorumlar vardı ve doğru da çıktı. önü kapalı kasam vardı oyunlarda 85 derece vuruyordu bende kasanın önündeki camı kaldırdım çat diye 70e indirdim ki 70 yeterli bi sıcaklıktı benim modele göre. yani anlayacağınız kasanızın havalandırmasına güveniyorsanız, özellikle mesh yapıdaysa gigabyte rtx 2060 kumarına girişebilirsiniz :) aklınızda bulunsun diye belirtmek istedim. son olarak ben olsaydım f/p olması açısından rx6600 tercih ederdim ama illada nvidia derseniz siz bilirsiniz :)

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
RTX 2060'a özellikle bu modelde 5.000 TL'den fazla verilemez. Şahsen RX 6600 alır ve keyfime bakardım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Emre Orhan
Isınma sorunu var 2000 serilerinde, dert etmem sıkıntı olmaz diyosan al gitsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Isınma sorunu var 2000 serilerinde, dert etmem sıkıntı olmaz diyosan al gitsin.
Rx 6600 alıp keyfine bak bence

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
969,610
Üyeler
153,258
Son üye
withien
Top Bottom