Neler Yeni

Gigabyte 1660S e.k fan ile ilgili sorun

Mustafa_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
990
İsim
Mustafa
arkadaşlar da-3 sistem bugün sessizlikte ekran kartının fanından bir ses geldiğini fark ettim. Nasıl anlatırım bilmiyorum ama çalışırken fanlar ilk dönmeye başladığında ve hızını düşürdüğünde o dzzst diye sürtme sesine benzer bir ses geliyor ilk günlerde hiç böyle bir ses duymamıştım fanında sıkıntımı var ? Acaba fanlarından biri yamuk falanmı sıkıntısı ne olabilir ?Alttaki ekte sese dair sesli video bulunmakta

Son düzenleme:

samet4747

80+ Platinum
garantiye gönder gerçi itopya ilgilnemezde dene şansını yine

Mustafa_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
990
İsim
Mustafa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bobinlerden gelen ses, kalitesiz olmasıyla alakalıydı yanlış hatırlamıyorsam. Sesi dışında bir sorun yaratmaz.
daha önce böyle bir ses duymadım 1.5 hafta falan oldu bugün ilk kez duymaya başladım eminmisin ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

garantiye gönder gerçi itopya ilgilnemezde dene şansını yine
nedeni neyki 1.5 haftadır hiç duymadım daha ilk kez duydum sorunu bilsem iletişime geçiçem

kandes22

80+ Platinum
En İyi Cevap
13
daha önce böyle bir ses duymadım 1.5 hafta falan oldu bugün ilk kez duymaya başladım eminmisin ?

nedeni neyki 1.5 haftadır hiç duymadım daha ilk kez duydum sorunu bilsem iletişime geçiçem

Coil whine sesi ince sivri sinek gibi bir ses yapar, öyle bir ses var mı?

Mustafa_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
990
İsim
Mustafa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anlattıklarına göre coil whine sorunu var, bir de bu ses ne zaman çıkmaya başlıyor?
ses atayım istersen ama şu şekilde şimdi boştayken ekran kartı fanını çalıştırmıyor ya fanlar dönmeye başladığı anda duyuluyor 1 sn yada daha kısa duyuluyor daha sonra normal şekilde çalışıyor sessiz sedasız onun dışında fan çok yavaşladığı zamanlarda duyuluyor bide

bodmes

80+ Gold
En İyi Cevap
5
ses atayım istersen ama şu şekilde şimdi boştayken ekran kartı fanını çalıştırmıyor ya fanlar dönmeye başladığı anda duyuluyor 1 sn yada daha kısa duyuluyor daha sonra normal şekilde çalışıyor sessiz sedasız onun dışında fan çok yavaşladığı zamanlarda duyuluyor bide
Ses at bakalım.

samet4747

80+ Platinum
yüke sok at bakalım biz

Mustafa_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
990
İsim
Mustafa
Coil whine sesi ince sivri sinek gibi bir ses yapar, öyle bir ses var mı?
Ses at bakalım.
yüke sok at bakalım biz
anca bu şekilde atıyorum videoyla beraber attım

anca bu şekilde atıyorum videoyla beraber attım
ses tam fan çalıştığında geliyor bakın

Top Bottom