Neler Yeni

Yardım Gigabyte 23.8" G24F-2 alınır mı

Enofayn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Enes Duman
Ben gittim aldım şansıma ölü pixel çıkmadı gayet güzel bir monitör tavsiye ederim

carmalone

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Atalay Dedemen
Sence beklerken monitorün fiyatının yükselme ihtimali var mı
Ocak 2024 olmadan seçeneklerine iyice bak derim. Yeni yılda muhtemelen her şeye zam gelir. Geçen sene öyle oldu çünkü. 50 gün falan var muhtemelen satan sitelerden birinde indirim olur bence.

iFatihhh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Fatih Yiğit GÖKGÜN
Ocak 2024 olmadan seçeneklerine iyice bak derim. Yeni yılda muhtemelen her şeye zam gelir. Geçen sene öyle oldu çünkü. 50 gün falan var muhtemelen satan sitelerden birinde indirim olur bence.
indirim olursa ne kadar olur 100 200 lira bir şey olursa beklemeye gerek yok bence büyük ihtimalle de 1 saat sonra almış olacağım bu monitörü

carmalone

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Atalay Dedemen
indirim olursa ne kadar olur 100 200 lira bir şey olursa beklemeye gerek yok bence büyük ihtimalle de 1 saat sonra almış olacağım bu monitörü
Usta o baktığın monitör itopyada 4299 TL idi Kasım 1 den önce. Kasımda indirimi bitti, yani bir kaç günle kaçırdın. Tekrar orada veya başka bir yerde indirim olabilir ama müneccim de değilim, bilemem :)

iFatihhh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Fatih Yiğit GÖKGÜN
Usta o baktığın monitör itopyada 4299 TL idi Kasım 1 den önce. Kasımda indirimi bitti, yani bir kaç günle kaçırdın. Tekrar orada veya başka bir yerde indirim olabilir ama müneccim de değilim, bilemem :)
Stoğu bitmiş zaten beklemekten başka çarem yok

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,606
Üyeler
141,318
Son üye
Buzzard
Top Bottom