Neler Yeni

GIGABYTE 23.8 G24F monitör kutu içeriği

Cross

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Mehmet ERYURT
çok büyük şans denk geldi herhalde bilmiyorum sen bunu yazdıktan sonra verdiğim siparişi iptal ettim g24f yi g24f-2 stokta yok dedi aynı fiyattan g24fyi tekrardan alamadım kampanyalı fiyattan yararlanamazsın dedi sonra arkadaşın dediği gibi sürekli yeniledim sayfayı 3400tlden g24f-2 almayı başardım çok mutluyum arkadaşlar ama elim ayağım titriyor :D :D
Hala stok var 3400 liradan. Yokmuş mağazalarda yazıyormuş afedersin.

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,209
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
çok büyük şans denk geldi herhalde bilmiyorum sen bunu yazdıktan sonra verdiğim siparişi iptal ettim g24f yi g24f-2 stokta yok dedi aynı fiyattan g24fyi tekrardan alamadım kampanyalı fiyattan yararlanamazsın dedi sonra arkadaşın dediği gibi sürekli yeniledim sayfayı 3400tlden g24f-2 almayı başardım çok mutluyum arkadaşlar ama elim ayağım titriyor :D :D
siparişlerim kısmında gözüküyor mu peki

frknhrmnc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
Furkan Harmancı
Sevindim kardeşim hayırlı olsun.

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,209
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
siparişlerim kısmında g24f-2 gözüküyor iptal ve iade kısmında ise g24f gözüküyor hocam
tamamdır hayırlı olsun. Bende az önce girdim webde stokta var yazıyordu, sayfayı yeniledim mağazalarda yazdı. Değişik :D

Cross

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Mehmet ERYURT
tamamdır hayırlı olsun. Bende az önce girdim webde stokta var yazıyordu, sayfayı yeniledim mağazalarda yazdı. Değişik :D
çok teşekkür ederim hocam bende anlamadım ama bir şekilde başardım ssde bırakıyorum bu şekilde gözüküyor sipariş

Ekler

• Adsız.png
    Adsız.png
    39.7 KB · Hit: 25
Top Bottom