Neler Yeni

Gigabyte b450m s2k sıvı soğutucu montajı YARDIM

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
turgay can
Arkadaşlar merhaba. Gigabyte b450m anakartım var. Bu anakarta ml240l v2 rgb sıvı soğutucu aldım. Ancak anakartımda cpu fan, sys fan, led fan girişleri bulunuyor. Pompadan gelen 3 pinli birde 4 pinli kablo var. Bunları nerelere takıcan bilgi verirseniz çok sevinirim.

Kasa: corsair spec delta
Anakart : gigabyte b450m s2h
Soğutucu: ml240l v2 arg

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Oğuz Tutkun
bende aynı anakartı kullanıyorum. 3pin olanı cpu fana taktım ben. 4 pin olan girişte fanların kablosudur diye tahmin ediyorum. onuda sys fan girişine takın.

Talat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Talat
aynı anakart bendede var 5700x işlemcim için sıvı sogutma var sogutmanın içinde coklayıcı cıkması lazım ben cpu dan hem fanı hemde pompayı besledim sorunsuz calısıyor cpu fanına takmalısınız sys fan sabit bir devirde döner cpu dan olan baglantı ıse oto ayarlar sıcaklıga göre

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
turgay can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aynı anakart bendede var 5700x işlemcim için sıvı sogutma var sogutmanın içinde coklayıcı cıkması lazım ben cpu dan hem fanı hemde pompayı besledim sorunsuz calısıyor...
Çoklayıcı çıktı oda radyatorün fanlarına anca yetiyor iki başlıklı çoklayıcı. Fanları çoklayıcıyla birlikte sys fana taktım pompanın 3 pinli kablosunu cpu fana taktım olurmu acaba kararsızım

Talat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Talat
sıcaklık degerlerıne bakın oynadıgınız oyunlarda ısınıyormu sizin şuanki baglantınızda popma hızı artar sadece ama sogutma fanlarının devri sabit kalır kasa fanlarıyla aynı devirde döner oda yeterli olurmu olmazmı bakın..

Top Bottom