Neler Yeni

Çözüldü✓ Gigabyte G24F-2 görev çubuğunda çizgiler çıkıyor.

ffck61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mehmet K
Arkadaşlar başlıkdada yazdığım gibi görev çubuğunda monitörü 144 Hz ye aldığımda anlık cizgilenme oluyor 120 hz de sorun yok itopyadan test ederek aldım ve ilk monitörde ölü piksel ve bu sorun vardı değişim yaptırdım ve değişimden aldığım monitördede aynı cizgilenme oldu sorun benim bilgisayarımda sanırım sizce nerde olabilir sorun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Son düzenleme:

ffck61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mehmet K
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam monitörden ise sence 2 defa başıma gelebilirmi ölü piksel çıktı değişim yaptırdım ölü piksel çıkan monitördede sorun oldu sonra değişim yaptırdım orda denedik hatta orda hiç sorun olmadı eve geldim bağladım böyle sorun oldu hatta orda hdmı ile test ettirdim 144 hz de.

monitördedir diye düşünüyorum, görev çubuğunu kaldırmayı dene sonra aynı bölgede çizgilenme oluyor mu diye bak
Bunuda denicem.

Farukteke55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
Faruk
Kablosu hdmı mi yoksa DP mi
DP takip denermisin

Farukteke55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
Faruk
Hdmı kablo takınca 144 üstü alamıyorum ben , aynı monitör bende de var. Kablo kaynaklı olabilir farklı hdmı bulursan onu dene

ffck61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mehmet K
Hdmı kablo takınca 144 üstü alamıyorum ben , aynı monitör bende de var. Kablo kaynaklı olabilir farklı hdmı bulursan onu dene
Hocam içinden çıkan kablo ile değişim yaptığım monitörde denedim aynı olmuştu yarın yine içinden çıkan kablo ile denicem.

Bazıları benden kaynaklı olur dedi itopyada öyle dedi bilgisayarı garantiye vericem bitmeden.

Yarın elimde 1 tane daha hdmı var bide kuzenimin kullandığı hdmı kablosu var ikisi ilede test edicem.

Son düzenleme:

ffck61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mehmet K
Arkadaşlar ekran kartı sürücüsünü güncelledim hatta yüklenirken altta çıkıyordu çizgiler sonra sonra güncelleme bitti şuan 10 dk oldu çıkmadı çizgi umarım daha çıkmaz içim rahatladı.

Alperen71

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
725
İsim
Alperen Çetin
Kutuda verdikler hdmi kablo ile 180hz sorunsuz kullanıyorum

ffck61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mehmet K
Kutuda verdikler hdmi kablo ile 180hz sorunsuz kullanıyorum
Bende max 144 Dp girişi yok şuan kullandığım kartta böyle bi çizgilenme sorunu vardı ekran sürücüsünü güncelledim sorunum çözüldü.
Sorun yazılımsal bir sorunmuş.

Top Bottom