Neler Yeni

Çözüldü✓ GIGABYTE G24F-2 modelinde ölü pixel neden oldu ve nasıl geçecek?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tarık Sarıyer
Selamlar 31.08.2022 tarihinde GIGABYTE G24F-2 monitörünü aldım. Sorunsuz geldi ölü pixel testi yaptığımda hiçbir sorun yoktu. Dün fark ettiğim ve yakın zamanda olduğunu düşündüğüm, ekranın alt kısmında uçtan uca ölü pixel vardı. Çizgi şeklinde olduğu için baya rahatsız etti. Bu gün o uzun çizginin üzerine aynı çizgiden geldiğini eklendiğini gördüm. ölü pixel testinden bir fotoğraf ekledim. Monitör herhangi bir darbe almadı fakat NB north bayou f80 monitor standı kullanıyorum bir süredir. Bu yüzden olduğunu pek düşünmedim ama belki aynı sorunu yaşamış arkadaşlar vardır. Yardımcı olursanız sevinirim. umarım yarın yeni bir çizgi eklenmez :(

Ekler

• 9CC089B4-D4A7-4B3A-ABAD-3F4602188778.jpg
    9CC089B4-D4A7-4B3A-ABAD-3F4602188778.jpg
    266.6 KB · Hit: 44

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Mertcan Ceylan
bu sorun bende de oldu 2 hafta önce garantiye göndereceğim kronik galiba

Palo DAYI

80+ Silver
monıtor standındna dolayı olması ımkansız arızalanmıs monıtor garantı warsa gonderın bence

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,749
İsim
ege erdem demirelli
Monitor standiyla ilgisi oldugunu sanmiyorum. Garantiye gonderin galiba bu monitorlerde kronik olu piksel sorunu var.

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,845
İsim
Mehmet
Invision mx400 kol ile kullanıyorum, buna benzer bir sorun yaşamadım. Kolla alakalı olduğunu sanmıyorum, kronik de değildir forumda epey kullanıcısı var hiç böyle bir soruna denk gelmedim. Darbe almadığına eminsen muhtemelen şans eseri arızalı ürün denk gelmis veya arıza yapmış. Garantiye başvurabilirsin.

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Mertcan Ceylan
ben kendi standı ve kendi ayarlarıyla kullanıyyorum kendi kendine oldu ben sadece bana denk geldi sandım geçen sene almıştım 2 yıl garantisi var

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tarık Sarıyer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Invision mx400 kol ile kullanıyorum, buna benzer bir sorun yaşamadım. Kolla alakalı olduğunu sanmıyorum, kronik de değildir forumda epey kullanıcısı var hiç böyle bir soruna denk gelmedim. Darbe almadığına eminsen muhtemelen şans eseri arızalı ürün denk gelmis veya arıza yapmış. Garantiye başvurabilirsin.
18 ay oluyor kullanmaya başlayalı dün bunun yarısı kadar ölü pixel vardı giderek artıyor sanırım bir an önce göndermek istiyorum garantiye
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben kendi standı ve kendi ayarlarıyla kullanıyyorum kendi kendine oldu ben sadece bana denk geldi sandım geçen sene almıştım 2 yıl garantisi var
iletişime geçtin mi peki itopyadan almıştım ama kiminle iletişime geçmem gerekir

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Mertcan Ceylan
18 ay oluyor kullanmaya başlayalı dün bunun yarısı kadar ölü pixel vardı giderek artıyor sanırım bir an önce göndermek istiyorum garantiye
Mesaj otomatik birleştirildi:

iletişime geçtin mi peki itopyadan almıştım ama kiminle iletişime geçmem gerekir
itopya ile iletişime geçebilirsin direkt benim henüz fırsatım olmadı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,663
Üyeler
141,471
Son üye
XaWoN1ck
Top Bottom