Neler Yeni

Gigabyte G24f-2 vs AOC 24g4x

inkodes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
357
İsim
Muhammed Fehim Yazıcı
internetten ürün almaya güvenemedim ve pc valorantta sait 240fps vermeyeceğini düşündüğüm için 240hz için daha cansız renkli monitör almayayım dedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

şuan aoc 24g4x ten yazıyorum*
Kaça aldın

Altay_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Efe
güEl mi hoş mu
konularına baktım, öncelikle üslubunu düzeltirsen sevinirim. monitör ihtiyaçlarımı karşılıyor ben internetten ürün almadığım için mağazadan ürün almam lazımdı ve kriterlerime uygun bu monitör vardı ve aldım. memnunum, ghosting yok denecek kadar az, fark etmezsin yani. bu aralar Lenovo Legion r25-i popüler, ona da göz atabilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Halil
ghosting yada
konularına baktım, öncelikle üslubunu düzeltirsen sevinirim. monitör ihtiyaçlarımı karşılıyor ben internetten ürün almadığım için mağazadan ürün almam lazımdı ve kriterlerime uygun bu monitör vardı ve aldım. memnunum, ghosting yok denecek kadar az, fark etmezsin yani. bu aralar Lenovo Legion r25-i popüler, ona da göz atabilirsiniz.
Teşekkür ederim , minnettarım Değerli dostum

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kemalcan Yaman
Hocam ben de almayı düşünüyorum şimdi çok fazla ışık süzmesi var mı? pivot özelliği ergonomikliği nasıl? ölü pixel çıktı mı? kutu içeriği nedir hdmi kablosu çıkıyor mu?

Altay_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Efe
Hocam ben de almayı düşünüyorum şimdi çok fazla ışık süzmesi var mı? pivot özelliği ergonomikliği nasıl? ölü pixel çıktı mı? kutu içeriği nedir hdmi kablosu çıkıyor mu?
Teknopatta incelemesini yaptım.

Talat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Talat
lg 24gn65r-b aldım tavsiye ederim dostum pişman olmassın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kemalcan Yaman
Teknopatta incelemesini yaptım.

Eline sağlık. Ben de alıyorum teşekkür ederim.

ZaneYugi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
565
İsim
Uğur Ak
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı, Sıcak fırsatlar, Oyunlar, Monitör

detaylı incelemesi burada var. Kendim G24F-2 kullanıyorum memnunum ama alacak olsam AOC alırdım. Hız değerleri daha iyi.

Sempron

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mahmut Tuncer
Selam
Rica ederim :) hayırlı olsun şimdiden.
Dostum selamlar.
Monitörü bende almak istiyorum fakat ölçülerden tam emin değilim. Masam küçük olduğundan ölçüler benim için önemli.

Sizden ricam monitürü duvara tam sıfıra sıfır itip. Duvar ile ekran arasındaki mesafesini ölçebilir misiniz?

Stand dahil derinlik 20cm diyor sitesinde ama onlar en uzun nokta olan ayak ölçüsünü baz alıyorlar. Bana ekran ile duvar arasındaki ölçü lazım. Teşekkürler ve monitörünüz hayırlı olsun bu arada.

Ekler

• 20240330_092043.jpg
    20240330_092043.jpg
    15.7 KB · Hit: 3
Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,251
Üyeler
141,554