Neler Yeni

Gigabyte G24F-2 vs Lenovo Legion R25i-30 hangisi alınır ?

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,103
İsim
Selim
Mesaj otomatik birleştirildi:

bi kaç yıl düzelmez sanırım servisi ile konuştum tüm monitörlerinde bu durum varmış.
Mesaj otomatik birleştirildi:

neden mesela hocam açarmısınız biraz özellik konusundan.
Özellik olarak çok anlamam. Ve kağıt ustunde özellikler nette bulunuyor. Ama şöyle diyebilirim görüntü kalitesi inanılmaz iyi. Çıkan kabloyla oc açmaya gerek kalmadan 180hz çıkıyor. Ghosting yok ölü pixel yok.(Bende yok) Kullanıcı olarak aşırı memnunum iyi ki almışım dediğim monitordur.

Bay Yaman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Ahmet yaman
Arkadaşlar iki monitörde indirimli geliyor. Lenovo da bi oc süresi var 30 dk aklınızda olsun. sizce hangisi alınmalı daha iyidir bi incelerseniz sevinirim ?
Gigbyte g24 f2 kullanıyorum gayet güzel monitör tavsiye ederim tek kötü yanı pivot ( dik konuma gelmiyor ) öneririm

Asiruh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Türker esmer

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,399
İsim
bilo
Discord
b1l0
bundada stok bitmiş Gigabyte diyor herkes o zaman Lenovo yu iade edicem onu alcam.
Evet web stoğu bitmiş yenice, mağazalarından alma şansınız var ise almanızı tavsiye ederim.

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,163
İsim
Enes kaya
bundada stok bitmiş Gigabyte diyor herkes o zaman Lenovo yu iade edicem onu alcam.
Lenovoyu iade edip ona gecmene değmez uğraşma açısından. Sıfırdan alacak olsan gigabyte derdim ama uğraşma bence. Neredeyse bütün özellikleri aynı parlaklık olarak aynilar yanyana kiyasladim.

Asiruh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Türker esmer
Lenovoyu iade edip ona gecmene değmez uğraşma açısından. Sıfırdan alacak olsan gigabyte derdim ama uğraşma bence. Neredeyse bütün özellikleri aynı parlaklık olarak aynilar yanyana kiyasladim.

yok ondan değil zaten değişim yaptırıcam ölü piksel çıktı baktım bunlarda indirimde kararsız kaldım.

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Kemalhan Altay
bunlara ek olarak seçenek eklemek isterim Hp Omen 25i kullaniyorum hoparlor ve yükseklik ayari yok sadece malzeme kalitesi ve goruntu on numara monitor tavsiye ederim

Asiruh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Türker esmer
bunlara ek olarak seçenek eklemek isterim Hp Omen 25i kullaniyorum hoparlor ve yükseklik ayari yok sadece malzeme kalitesi ve goruntu on numara monitor tavsiye ederim

knk onuda çok önerdiler neden aralarında lenovo ile bi fark yok gibi

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
598
İsim
Mete C. E.
Monitör özellikten ziyade nerede aldığınız önemli
Hepsiburada amazon sanıyorsa 3' ünüde alın beğenmediğinizi geri gönderin.

Ama itopya vb başa bela yok servise gönder, yok iade almayız eziyet.

Ben lenovo yu tercih ederdim.

Top Bottom