Neler Yeni

GIGABYTE G24F Ölü Piksel Sorunu hk

KatilArap

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Muhammet Mustafa Günaltın
Merhabalar itopyadan GIGABYTE G24F monitörünü aldık ekranda 2 adet ölü piksel çıktı itopya ile servise gönderdik fakat değişim vb bir şey yapmadılar 3 renkli veya 5 renksiz ölü piksel olması gerektiğini iletiyor gigabyte servisi konuyla alakalı daha önce değişim alanlar oldu forumda mümkünse değişim alıp aldığı değişimde verilen değişim formunu iletebilecek var mı ? Değişim yapılan form ile itiraz edeceğim. Discord üzerinden veya forum üzerinden iletebilirseniz sevinirim teşekkürler.

dc: KatilArap#5701

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,676
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Merhabalar itopyadan GIGABYTE G24F monitörünü aldık ekranda 2 adet ölü piksel çıktı itopya ile servise gönderdik fakat değişim vb bir şey yapmadılar 3 renkli veya 5 renksiz ölü piksel olması gerektiğini iletiyor gigabyte servisi konuyla alakalı daha önce değişim alanlar oldu forumda mümkünse değişim alıp aldığı değişimde verilen değişim formunu iletebilecek var mı ? Değişim yapılan form ile itiraz edeceğim. Discord üzerinden veya forum üzerinden iletebilirseniz sevinirim teşekkürler.

3 olması lazım. Eğer internetten aldıysan 14 gün içinde bi tane ölü piksel bile olsa (stokta varsa) değişim yapıyorlar veya iade de oluyor servise gitmeden hiç (mağazalarda bu süre 5 gün falan).

THHye sikayet etmekle uğrasabilirsin ama elimizde yok bu iade edelim falan diyebilirler veya aradaki farkı isteyebilirler. Bu benim görüşüm tabii başka şeyler yaşayanlar da burada yardımcı olabilir

egebaranakk0

80+ Silver

Sabah bu konu hakkinda bi arkadaşla tartiştik itopyanin garanti mevzusu hakkında monitörleri yüksek ihtimalle fazla stokla türkiye disbiritörlüğünü yapıyorlar ve gelişi güzel gönderiyorlar galiba şuan ellerinde adam akıllı değişim yapicak monitör kalmamış demek ki @Dmru46 haklısın hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Not( normalde aşiri fp en iyi monitörlerden nedense itopyada bi anormallik var satan başka siteleri bilemem

Emr.E

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Emrullah Eker
Kral bende vardı bende iade ettim kargonun içine kağıda yazın dediler yazdim. Kare şeklinde ekranı çizdim ölü piksel olan yerleri işaretledim . Adamlar beni aradı 4 tane ölü piksel varmış dediler ( sanırım inceleme gereği bile duymamışlar) stok yok para iadesi yapacağız dedilerdi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,875
Üyeler
156,536
Son üye
wandam
Top Bottom