Neler Yeni

Yardım GİGABYTE GF24-2 Monitör İade Degişim

FakeLords

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Civan Çiftçi
3 gün önce almış oldugum GİGABYTE GF24-2 Monitörümde ölü pixele benzer birey çıktı çıplak gözle bakınca çok ufak bir nokta gözüküyor ama telefon kamerasyıla zoom ladıgımda sadece beyaz renkte bir leke gibi bir şey gözüküyor mavide de öyle uzaktan çekince sıkıntı var ama zoom atınca herhangibi bir problem gözükmüyor sice bu ölü pixel mi eger ölü pixelse degişim veya yapıyorlarmı eger yapıyorlarsa süreç nasıl ilerliyor lütfen yardım edermisiniz.

Ekler

• Screenshot_24.png
    Screenshot_24.png
    2.3 MB · Hit: 26
  • Screenshot_25.png
    Screenshot_25.png
    3.4 MB · Hit: 26
  • Screenshot_26.png
    Screenshot_26.png
    3 MB · Hit: 25
  • Screenshot_27.png
    Screenshot_27.png
    2.5 MB · Hit: 25
  • Screenshot_28.png
    Screenshot_28.png
    578.8 KB · Hit: 27
  • Screenshot_29.png
    Screenshot_29.png
    3.5 MB · Hit: 28

FakeLords

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Civan Çiftçi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
siyah ekranda fotografını çekemiyorumki
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama siyahta hiç bir şey gözükmüyor

siyah ekranda fotografını çekemiyorumki

ama siyahta hiç bir şey gözükmüyor
yani ölü oldugunu düşündügüm pixelde bir sıkıntı yok yani

Meet The OOZ

80+
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Oğuzhan Demir
Bazen koyu renklerde belli olmuyor. Mesela valorant'a girip havaya baktığın zaman ekranda beliriyor mu? Beliriyorsa kaç tane gözüküyor? Bende de MAG245R2 var, ekranın orta sol altında bir adet ölü piksel var. Vatan bilgisayardan aldım ve garantisi duruyor, rahatsız etmediği için değiştirmedim.

FakeLords

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Civan Çiftçi
Bazen koyu renklerde belli olmuyor. Mesela valorant'a girip havaya baktığın zaman ekranda beliriyor mu? Beliriyorsa kaç tane gözüküyor? Bende de MAG245R2 var, ekranın orta sol altında bir adet ölü piksel var. Vatan bilgisayardan aldım ve garantisi duruyor, rahatsız etmediği için değiştirmedim.
benimkiside sol üst kısımda rahatsız etmiyor ama bazı kullanıcılar ileride çogalır vs. dedikleri için bir korkmadımda degil

benimkiside sol üst kısımda rahatsız etmiyor ama bazı kullanıcılar ileride çogalır vs. dedikleri için bir korkmadımda degil
valorant da hiç denemedim şimdi deniyorum

Meet The OOZ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Oğuzhan Demir
Eğer garantisi varsa ve çoğalırsa değişim sağlayabilirler. Garantisi varsa şu an satın aldığın mağaza ile iletişime geçip, değişim yapıp yapamayacaklarını sorabilirsin, bazen vatan bilgisayarın 1 ölü piksel bile olsa değişim yaptığını söylediklerini duymuştum.

FakeLords

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Civan Çiftçi
Eğer garantisi varsa ve çoğalırsa değişim sağlayabilirler. Garantisi varsa şu an satın aldığın mağaza ile iletişime geçip, değişim yapıp yapamayacaklarını sorabilirsin, bazen vatan bilgisayarın 1 ölü piksel bile olsa değişim yaptığını söylediklerini duymuştum.
anladım teşekkürler peki bunun ölü pixel oldugundan emin miyiz

Meet The OOZ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Oğuzhan Demir
anladım teşekkürler peki bunun ölü pixel oldugundan emin miyiz
Soluk piksel de olabilir, lcd'ye toz yapıştıysa ondan da olabilir. Çok ölü piksel gibi de durmuyor o yüzden ne diyeceğimi bilemedim. Garantiye gönderdiğinizde veya forumdaki diğer arkadaşlar da bakarlarsa netleşir.

FakeLords

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Civan Çiftçi
Soluk piksel de olabilir, lcd'ye toz yapıştıysa ondan da olabilir. Çok ölü piksel gibi de durmuyor o yüzden ne diyeceğimi bilemedim. Garantiye gönderdiğinizde veya forumdaki diğer arkadaşlar da bakarlarsa netleşir.
çok teşekkürler umarım yardımcı olurlar hiç göndermek istemiyorum ama ölü pixel olursada çogalır diye gönderecegim

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Zekeriya GÜNDÜZ
Stuck piksel gibi duruyor bir kaç program var bunun için deneyebilirsiniz belki sonuç alabilirsiniz.

Top Bottom