Neler Yeni

Gigabyte Monitör Görüntü Vermiyor?

Dahası  
Reaksiyon skoru
901
İsim
Onur Uygun
İlgilendiği Kategoriler
PC toplama
Instagram
onur27uygun
Az önce çalışan Gigabyte G24F-2 monitörümün parlaklığını azaltmak için arkasındaki tuşa dokundum ve tepki vermedi. Ardından monitör kapandı. Tekrar tuşa bastığımda açılışta gelen Gigabyte yazısı geldi fakat bilgisayar açık olmasına rağmen görüntü aktarmayıp tekrar kapandı. Tuşa bastığımda Gigabyte yazısı geliyor, 3 sn duruyor ve geri gidiyor. Sorun nedir?
Herkes öneriyorum bu monitörü iyisine almamışım Dell almışım

Ben Tümay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Tümay
Dahası  
Reaksiyon skoru
901
İsim
Onur Uygun
İlgilendiği Kategoriler
PC toplama
Instagram
onur27uygun

MauroEmanuel Icardi

80+ Bronze
Panel değişimi sorunu çözmemiş sanırım. Az evvel aradım anakart siparişi vermişler şimdi de. Tamir yapıyorlar yani.
Eyv hocam dönüş için. Adamlar senin monitörü baştan yaratacak bana onarım yok diyorlar. Resmen caydırmak için yokuşa sürüyorlar ilgincler. Benimki de inceleniyor yazıyor daha. Umarım kısa zamanda çözülür sorunun Sağolasın

Ben Tümay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Tümay
Eyv hocam dönüş için. Adamlar senin monitörü baştan yaratacak bana onarım yok diyorlar. Resmen caydırmak için yokuşa sürüyorlar ilgincler. Benimki de inceleniyor yazıyor daha. Umarım kısa zamanda çözülür sorunun Sağolasın
Hocam bende dün arayıp olayın aslını öğrendim. Gigabyte teknik servis, Gigabyte'ın üst yetkili kurumuna mail atmış değişim veya iade yapıp yapamayacaklarını sormuşlar. Aynı zamanda da eğer olurda değişim veya iade talebi reddedilirse diye anakart sipariş etmişler. Ne olursa olsun ben iade kabul etmem, monitörü 3100'e aldım şuan 4700 civarı. Anakart sipariş etme nedenleri de sorunun panelden kaynaklanmamasıymış ama öyle düşünmüşler ilk başta.

MauroEmanuel Icardi

80+ Bronze
Bugün itibariyle gigabyte dan anakart bekliyorlarmis sizin ki ile aynı sorun sanırsam. 15-20 günü bulur dedi gelmesi acelem yok cözsünlerde önemli değil gerisi. Sizin monitör ne oldu hocam kaç gün geçti gelmiştir herhalde

Ben Tümay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Tümay
Bugün itibariyle gigabyte dan anakart bekliyorlarmis sizin ki ile aynı sorun sanırsam. 15-20 günü bulur dedi gelmesi acelem yok cözsünlerde önemli değil gerisi. Sizin monitör ne oldu hocam kaç gün geçti gelmiştir herhalde
Hala gelmedi hocam şaka gibi. 30 günü geçti, ortalama 25 gündürde Gigabyte'da. 20 iş gününü geçerse ki ayın 23'üne kadar zamanları var, sıfır göndermek zorunda olacaklar. Maksimum 5 gün sonra çözülecek sorunum inşallah.

Ben Tümay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Tümay
Monitörüm bugün elime ulaştı. Sıfırı ile değişim yaptılar, tamir edemediler sanırım. Değişim yapmak için 32 gün beklettiler, biraz değişik :F:

Top Bottom